Teploměry

 

Nejprodávanější

855
135018551350

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Veroval teploměr duoscan Kód: 4052199292397
  Veroval Duo Scan dotykový infračervený teploměr
  Dostupnost 24 hodin

  Senzor přístroje detekuje infračervené záření vyzařované z ušního bubínku nebo povrchu čela a během měření v uchu zobrazí výsledek měření již za jednu sekundu. Při měření na čele se po ukončení skenování zobrazí nejvyšší naměřená hodnota.

  Měření v uchu

  Měření lze provádět v pravém nebo levém uchu. Teploměr měří infračervené paprsky vyzařované z ušního bubínku a zvukovodu. Tyto paprsky jsou detekovány senzorem, který je následně přepočítává na teplotní stupně. Nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud jsou infračervené paprsky měřeny v oblasti středního ucha (bubínku). Paprsky vyzařováné okolní tkání mají nižší teplotu.

  Měření na čele

  Teploměr měří infračervené záření vyzařované pokožkou v oblasti čela, spánků a okolní tkáně. Tyto paprsky jsou detekovány senzorem, který je následně přepočítává na teplotní stupně. Nejpřesnější hodnoty jsou získány skenováním celé oblasti od spánku ke spánku.


  855 Kč
     
 • Famidoc teploměr 2v1 Kód: 6970389632250
  FAMIDOC FDIR-V22 bezkontaktní čelní teploměr 2v1
  Dostupnost 24 hodin

  Pro rychlé a přesné měření teploty. Bezkontaktní infračervený teploměr je určen k měření tělesné teploty na čele, od kojenců až po dospělé a dále k měření teploty povrchu objektů. Rychlé 1 vteřinové měření. Při naměřené zvýšené teplotě nebo horečce  (v rozmezí 37.6 až 42,9°C) se změní barva podsvícení ze "zelené" na "červenou". Doporučená vzdálenost od měřeného lidského čela/povrchu/objektu: 1 až 6 cm. Teploměr je možné také použít například na měření teploty kojenecké stravy nebo teploty koupele. Certifikovaný zdravotnický prostředek.


  1 350 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.