Mustela

Mustela, odbornice na péči o pleť pro kojence a budoucí matky
 • Pokračující výzkum v dermatologii téměř 70 let
 • Kosmetika přírodního původu
 • Ekologické výrobky
 • Oddaný rodinný podnik s certifikací B Corp - B Corp je průkopnickým a náročným mezinárodním certifikátem udělovaným značkám, které prokazují třícestný ekonomický, sociální a environmentální výkon a fungují s pozitivním dopadem na společnost a životní prostředí.
 • 96% francouzská produkce
 • farmaceutická a dermo-kosmetická laboratoř se 100% rodinným kapitálem, uznává odborné znalosti v oblasti péče o pleť dětí, dospívajících a těhotných žen.

 

 

Nejprodávanější

599
6001599600
Značky
   
 • mustela stelatopia skin pyjama Doprava zdarma Kód: 3504105032845
  Mustela Stelatopia pyžamo pro děti
  Skladem (10 ks)

  Mustela Stelatopia pyžamo je uklidňující pyžamo se 100% bavlnou a s recepturou se 100% přírodními ingrediencemi, které pomáhají zlepšit spánek dítěte. První uklidňující pyžamo Stelatopia kombinuje: 

  - 100% bavlněná textilie určená pro atopickou pokožku.

  - Oeko-Tex s certifikací 100 standardních textilií: evropský štítek, který ukládá přísné kontroly zaručující bezpečnost výrobku zákazem používání škodlivých chemických látek.

  - vnější švy: umožňují omezit poškrábání.

  - textilní materiál přizpůsobený růstu dítěte: rukávy a chodidla, americký límec.

  - receptura se slunečnicovým oleodestilátem: se zklidňujícími vlastnostmi, které poskytují základní lipidy pro stavbu kožní bariéry, avokádový olej a ceramidy: který pomáhají posílit a chránit hydrolipidický film a podporovat obnovu změněné kožní bariéry u kůží pacientů s atopií, skvalen: přírodní změkčovadlo, podobné určitým kožním lipidům, vitamin E: antioxidant. 

  Tato balvněná pyžama byla vyvinuta ve spolupráci s Francouzským textilním a oděvním institutem a bere v úvahu studie měření kojenců a dětí: postavy, hmotnosti, pasu, zad, hrudníku, paží. 

  Uklidňující pyžamo Stelatopia díky svému účinku proti poškrábání zlepšuje spánek atopických dětí od 7 dnů. 

  Hypoalergenní, klinicky testováno. Formulované pro minimalizaci rizika alergické reakce. 0% parabenů, ftalátů, bez fenoxyethanolu. 

   


  599 Kč
  Značka: Mustela, Francie

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem