Avant Skincare, Velká Británie

Webová stránka značky: Avant Skincare, Velká Británie
 

Seznamte se s londýnskou značkou Avant. Při výrobě prémiové pleťové péče se naučili v týmu Avant vyvarovat jakýchkoliv kompromisů. Na stejně vysokou úroveň staví kvalitu ingrediencí, účinnost výrobku i šetrnost k přírodě. Ve spolupráci se zkušenými vědci a farmaceuty hledají a vybírají ty nejlepší aktivní přírodní ingredience, které vyživují, posilují a navrací funkčnost vaší pokožce. Ve vývoji těchto přípravků umí skloubit to nejlepší z darů přírody s pokročilými vědeckými technologiemi. A tak vznikají průlomové produkty, které umí pleť nejen hydratovat, ale i uzdravovat, regenerovat a navrátit ji její přirozenou zářivost. V organických produktech značky Avant nenaleznete škodlivé parabeny. Navíc si můžete být jisti, že žádné z výrobků nebyly testovány na zvířatech. Tuto certifikaci dokazuje nenápadné logo skákajícího zajíčka na každém z výrobků, kterou uděluje mezinárodně uznávaná společnost Cruelty-Free International.

Značka byla založena na Old Street v Londýně. Toto umělecké centrum velmi inspirovalo úhlednou a inovativní identitu značky Avant. Design je klíčovou součástí značky a slouží ke vzdělávání zákazníků a pomáhá jim lépe porozumět složkám, které si na pokožku nanášejí, a činit tak informovaná rozhodnutí. Balení každého produktu zapouzdřuje značku Avant a její hodnoty. Složky použité v každém produktu tisknou na přední stranu obalu produktu. Na zadní straně se podrobněji zabývají tím, jak tyto přísady fungují. Pečlivě upravený a jedinečný kosmetický rituál je vytištěn na třetí straně každé krabičky. V souladu s Avant odhodláním omezit dopad na životní prostředí jsou obaly vyrobeny ze 100% recyklovaných vláken a jsou 100% recyklovatelné. 

avant logo crueltyfreelogo_cmyk_3-1418696.jpg.ulenscale.767x360

Žádné produkty od výrobce Avant Skincare, Velká Británie nebyly nalezeny....

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.