Namalei

Značka Namalei byla založena v roce 2020 v Itálii Paolem Moralem a Loredanou Minutiello. Oba dva mají za sebou více než 20 let zkušeností v kosmetickém průmyslu.

Paola Morala vždy fascinovalo přemýšlet o velkém poutu mezi člověkem a zemí, v dokonalém spojení, v němž každý z nás může najít všechny odpovědi a léky pro šťastný a zdravý život. Země, náš domov, který často považujeme za samozřejmost, nám poskytuje vše, co potřebujeme k tomu, abychom se vyléčili, zlepšili zdraví, vzhled, pleť, abychom zpomalili fyziologické procesy stárnutí. Obrovská knihovna informací, které nám příroda dává k dispozici a které s vášní a oddaností studuji více než 16 let s cílem vytvářet stále výkonnější a inovativní produkty. To vše je Namalei: PŘÍRODA - LÁSKA - ÚŽASNOST - PŘÁTELSTVÍ - SVOBODA - NADŠENÍ - INOVACE. Název vychází z těchto sedmi principů, které jsou základním kamenem všech kosmetických produktů Namalei. Namalei hovoří o přirozeném životním stylu, vyrovnanosti, pozitivních emocích, úsměvech a štěstí, o konceptu harmonické krásy, která překračuje pomíjivý perfekcionismus a citlivě spočívá na naší jedinečnosti.

Všechny produkty Namalei jsou formulovány výběrem nejlepších rostlinných surovin, moudře smíchaných dohromady, aby vytvořily dokonalé spojení mezi zelenou chemií a přírodou. Všechny certifikované receptury BIOAGRICERT neobsahují složky živočišného původu, protože jsme přesvědčeni a vědomi toho, že prostřednictvím rostlin je možné uspokojit všechny potřeby pokožky a blaho člověka, respektovat život a jeho přirozenou rovnováhu. Produkty Namalei jsou dermatologicky testovány a neobsahují těžké kovy, jako je nikl, abychom zaručili maximální bezpečnost a kvalitu pro každého spotřebitele.

Pokusit se vás ohromovat každý den pomocí stále výkonnějších receptur, díky nimž budete prožívat smyslový zážitek a pohodu, díky které se budete cítit v souladu se sebou samým a přírodou.

Namalei je LÁSKA, RADOST A PŘIROZENÝ ŽIVOT.

Značka je VEGAN a má certifikát BIOAGRICERT.

Nejprodávanější

Namalei denní krém pro mastnou pleť
 
970 Kč
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Namalei denní krém pro mastnou pleť
Novinka
970 Kč

Rebalanční krém pro mastnou pleť s lehkou, ale sametovou texturou, splyne s pletí a poskytuje pohodlí a okamžité potěšení. 

Kód: 9555038904889
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1500 Kč
Vyberte si dárek
Vyberte si dárek
k objednávce nad 650 Kč
Poradíme při výběru
Poradíme při výběru
denně po telefonu i e-mailu
Zítra u vás
Zítra u vás
při objednání do 10:00