Smileat, Španělsko

Webová stránka značky: Smileat, Španělsko

Smileat je španělský start-up , který v roce 2015 založili dva podnikatelé, Alberto a Javi, s vizí převratu ve světě dětské výživy se 100% ekologickými a udržitelnými alternativami.

Historie

Psal se rok 2015 v Madridu a Albertovi, kterému ještě nebylo 30 let a který se právě stal poprvé strýcem, zavolal velmi blízký člověk, kterému byla diagnostikována jedna vážná nemoc. V tu chvíli se jeho život změnil a jeho hlava začala přemýšlet: " Je to kvůli tomu, co jíme? "

Na návštěvě mimo Španělsko byla spousta zdravých alternativ pro nejmenší, zejména zaměřených na biopotraviny. Zavolal tedy Javierovi, svému celoživotnímu školnímu příteli, a vydali se do Španělska zkoumat zdravé alternativy pro nejmenší.

SMILEAT závazek

V roce 2015 – když už byly biopotraviny pro dospělé – v dětské uličce supermarketů bylo nemožné najít něco podobného. V té době Alberto a Javier žili mimo Španělsko, ale rozhodli se nechat všechno za sebou a založit Smileat.

Tak se zrodil Smileat se třemi premisami, které jsou stejně jasné jako klíčové: že jídlo je klíčové pro naše zdraví; že chemikálie, hnojiva, hormony a zbytky nejsou vůbec dobré; a že se tomu všemu můžeme vyhnout pomocí biopotravin a udržitelných obalů.

Všechny produkty jsou certifikovány jako ekologické, protože závazek společnosti je skutečný a trvalý vůči dětem a jejich dobrému zdraví. Zaručeně BEZ pesticidů, toxických a/nebo chemických zbytků, hormonů, antibiotik, GMO.

Produkty jsou vhodné pro miminka se speciální dietou, která trpí různými typy alergií či intolerancí. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Bez lepku, mléka, vajec, sóji a dalších alergenů.

Produkty jsou vyrobeny tak, jak byste si je vyrobili i Vy sami. S přísadami, které Vaše dítě opravdu potřebuje, bez soli, cukru, zahušťovadel a konzervantů.

SMILEAT rodina

Můžeme hrdě říci, že Smileat vedl změnu v kategorii ve všech směrech. Dnes je 2. značkou v podílu na trhu v sektoru bio dětské výživy, španělská značka, která prodává nejvíce ve své kategorii a jedna z nejrychleji rostoucích online.

Abychom toho dosáhli, máme podnikavý, mladý, nekonformní tým nadšený pro jídlo a udržitelnost.

Značka má uznávané certifikace (certifikace AB, IFS, organická značka Evropské unie), které zaručují, že všechny ingredience pochází z ekologického zemědělství. Smileat taktéž zdůrazňuje, že organické a přírodní musí jít ruku v ruce s ekologickým balením. U Smileat pochází použité recyklovatelné obaly z recyklovaných materiálů.

Žádné produkty značky Smileat, Španělsko nebyly nalezeny...