NATUREVITAL, Česká republika

Webová stránka značky: NATUREVITAL, Česká republika

Již dlouhou dobu fungujeme jako rodinná firma společně a stále se doplňujeme, obohacujeme a posouváme dál. První a významný krok do světa wellness a kosmetiky byl vznik našeho masážního studia v roce 2004. Spokojení klienti přibývali, masážní péči jsme brzy rozšířili o kurzy a procedury a další relaxační techniky, nově i o léčebné terapie ve spolupráci s lázeňskými lékaři a fyzioterapeuty. Získali jsme možnost postupně odhalit i více náročné potřeby klientů zároveň spolu s možnostmi na trhu s wellness kosmetikou. A tak nějak vše začalo, nenápadně, ale s velkým nadšením.

Měli jsme jasnou představu jakou kosmetiku bychom chtěli používat a jakou cestou chceme jít. A tak vznikaly naše první receptury, podle našich představ, účinné, voňavé, synergické, pro radost.

Významnou a nejcennější devizou ve vývoji pro nás byly a nadále jsou naše osobní zkušenosti vycházející z praxe. Vybírali jsme ty nejkvalitnější a čistě přírodní složky spolu s aktivními látkami ze světových laboratoří. Kombinovali jsme účinné látky s ohledem na šetrnost k pokožce s maximální účinností. Zvolili jsme si ty nejlepší dodavatele kteří dodávají kvalitní suroviny a přitom netestují na zvířatech. Vyvíjeli jsme a testovali, ladili jsme vůně i design dokud jsme nebyli plně spokojeni. Tak vznikla řada DERMAPRO®.

Naturevital logo

Žádné produkty značky NATUREVITAL, Česká republika nebyly nalezeny...