Rays of Beauty

Při práci na anti-age elixírech se v Rays of Beauty zaměřili na vnitřní výživu buněk, která ovlivňuje zejména jejich hydrataci a pružnost. Krásu nevnímají pouze jako vnější vzhled. Krása totiž vychází i zevnitř. Je spojením klidného a silného ducha, vitality, pevného zdraví a živosti. 

Produkty Rays of Beauty jsou nejen pomocí pro vnější vzhled (i v tomto ohledu skutečně fungují), ale i pro podporu zdraví a zdravého životního stylu – a to za pomoci těch nejkvalitnějších surovin. 

Značku Rays of Beauty provází preciznost a čistota. A to nejen složením, vizuálem, ale i procesem výroby.

Látky v produktech Rays podléhají FDA testování, aby splňovali ta nejpřísnější kritéria. V tomto ohledu spolupracujeme s výzkumnými centry z Portugalska a Brazílie.

Suroviny jsou nakupovány jen v té nejvyšší kvalitě. 

 

Nejprodávanější

590
159015901590
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • rays collagen mII main Kód: 745760482535
  Rays premium kolagen Mark II 15x5 g
  Dostupnost 3-4 dny
  Hydrolyzovaný kolagen s vitamínem C a kurkumou.  

  Pokud se vaše nehty začnou lámat, vlasy oslabovat nebo dokonce vypadávat, přidávají se další vrásky nejen na obličeji, ale také v dekoltu, je čas sáhnout po prémiovém kolagenu Rays. 

  Použití:

  1 sáček rozmíchejte ve 200 ml vody. Před použitím dobře promíchejte. Užívá se jeden sáček denně. Péče na 15 dní (15 x 5g).


  590 Kč
  Značka: Rays of Beauty
 • rays anti age Kód: 745110723004
  Rays anti-age elixír Mark II 30x8 g
  Skladem (2 ks)

  Pusťte se do boje nejen s vráskami, ale také se slabými, lámavými vlasy, povislou pletí a křehkými nehty.

  Inovovaný RAYS ANTI-AGE je víc než jen kolagenový nápoj. Všechny složky jsou namíchané tak, aby efektivně zpomalovali čas tam, kde je potřeba. Nyní ještě lahodnější citronovo-malinová příchuť a lepší rozpustnost!

  Použití:

  Sypká směs Rays anti-age se užívá jednou denně. Obsah sáčku smíchejte s 200 ml vody a pečlivě rozmíchejte. Vypijte čerstvé nejlépe ihned po rozmíchání.


  1 590 Kč
     
  Značka: Rays of Beauty

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem