Ceskykaviar.cz s.r.o.

Webová stránka značky: Ceskykaviar.cz s.r.o.

Ceskykaviar.cz s.r.o. je biotechnologická společnost, která se specializuje na vývoj kosmetiky kombinující českou superingredienci – kaviárový extrakt - s inovativními technologiemi jeho zpracování a přenosu do pleti. K tomuto účelu je výhradně využívána registrovaná značka CZECH CAVIAR.

Kvalita, inovace a etický přístup k podnikání jsou naším DNA a promítají se do všech našich aktivit. I proto je Český kaviár:

CRUELTY-FREETRANSPARENTNÍ, PARTNEREM PODPORUJÍCÍM TRANSFER ČESKÝCH INOVACÍ, AKTIVNÍ v mezinárodním výzkumu a vývoji v oblasti kosmetologie a dermatologie, ale také nových materiálů a výrobních postupů.

Samotná značka CZECH CAVIAR vznikla v roce 2018 uzavřením partnerství mezi společností Ceskykaviar.cz, s.r.o. a Fakultou rybářství a ochrany vod ve Vodňanech náležící k Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Jednalo se o jeden ze vzácných případů úspěšné spolupráce mezi firmou a univerzitou.

Společnost Ceskykaviar.cz s.r.o. od Jihočeské univerzity zakoupila exkluzivní licenci na využití superingredience-kaviárový extrakt z jiker jeseterů, přičemž jikry se získávají unikátní metodou Sturgeon Friendly (kaviár získávaný bez nutnosti usmrcení jeseterů). Pro výrobu Sturgeon Friendly Caviar kosmetiky se využívá výhradně extraktu z jiker jeseterů chovaných přímo na fakultní farmě ve Vodňanech, která patří pod Jihočeskou Univerzitu. Způsob získávání jiker je však přelomový a inovativní hlavně v tom smyslu, že ponechává při jejich získání ryby (jikernačky) naživu.

Součástí licence je i exkluzivní právo na prodej speciálního denního a nočního krému vyvinutého na základě dlouholetého výzkumu Jihočeskou univerzitou.

V roce 2019 Český kaviár uvedl na trh první "Kaviárovou chytrou Nanomasku" na Světě. Na jejím vývoji se podíleli přední špičkoví odborníci v oblasti NANOTECHNOLOGIE v ČR.

Dále pak společnost Ceskykaviar.cz s.r.o. postupovala ve vývoji produktů-zejména pleťových masek využívajících NANO vlákno jako transportní systém pro účinné látky do pokožky, až se dostala k současnému trendu a sice „nejtenčímu přírodnímu vláknu“ vznikajícímu přírodní fermentací kokosového mléka tzv. BIO-CELULÓZA. Díky tomu jsme v roce 2022 uvedli na trh speciální produkt pro oblast obličeje a krku, využívající právě tuto technologii a pracujeme na dalších výrobcích z této řady.

Kaviárový extrakt firmy Czech Caviar má tyto nesporné výhody:

-je jediný cruelty free kaviárový extrakt na českém trhu

-je získávaný patentovanou metodou, kdy nedochází k usmrcení samotných ryb

-má vysoký obsah 100% lipidového kaviárového extraktu v produktech, který je bohatý na vitamíny zejména pak A(antioxidant) a D(který tělo neumí samo tvořit), minerály, mastné nasycené kyseliny(EPA, DHA, které neumí tělo samo tvořit), vysoký obsah peptidů, podporuje tvorbu Ceramidů a hlavně kolagenu

-vytvořena exkluzivní spolupráce s Jihočeskou Univerzitou právě na získávání a zpracování vzácné SUPERINGREDIENCE v podobě kaviárového extraktu

-má jasný lokální a hlavně udržitelný původ této vzácné a v kosmetice velice drahé ingredience

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
serum 2 tr
1 499 Kč

Regenerační a vysoce hydratační sérum pro každodenní použití.

Kód: 8593085011891
anti age maska
499 Kč

Přikládací jednorázová maska pro maximální výživu obličeje a krku, má okamžitý Anti-aging efekt.

Kód: 8593085011877
Czech Caviar denní pleťový krém 50 ml  +Czech Caviar Anti-Age pleťová maska s přírodními antioxidanty
999 Kč

Luxusní Denní Krém s kaviárovým extraktem CZECH CAVIAR.

Kód: 8593085011822
Czech Caviar noční pleťový krém 50 ml  +Czech Caviar Anti-Age pleťová maska s přírodními antioxidanty
999 Kč

Noční krém s kaviárovým extraktem CZECH CAVIAR poskytuje každé pokožce okamžitou a velmi intenzivní regeneraci.

Kód: 8593085011839

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem