Jonzac Bébé Bio

S pokožkou vašeho dítěte je třeba zacházet s maximální péčí a jemností. Aby byla rutina hygieny a péče o pokožku dítěte příjemná a vysoce prospěšná, je řada dětských výrobků Jonzac Bébé formulována s termální vodou Jonzac. Je uklidňující, zabraňuje podráždění a také revitalizuje a nabízí perfektní kombinaci, která reaguje na potřeby vysoce citlivé pokožky vašeho dítěte. 

Dětské výrobky jsou certifikovány jako organické a mají vysokou toleranci*, aby chránily pokožku a zdraví vašeho dítěte i planetu. Vyberte si nejlepší dostupné produkty pro jemnou a citlivou pokožku vašeho dítěte díky kombinaci termální vody Jonzac a přírodních ingrediencí, které byly speciálně vybrány pro kojence. 

*Formulováno tak, aby se minimalizovalo riziko alergické reakce.

 

Nejprodávanější

380
3811380381
Značky
Forma
Objem
Použiji na
Pro koho
   
 • Jonzac Bebe sprch.gel 500ml Kód: 3517360012439
  JONZAC Bébé Bio Dětský čisticí gel na vlasy a tělo 500 ml
  Skladem (2 ks)

  Jonzac Bébé Bio čistící gel je čisticí gel bez mýdla, který respektuje a čistí dětskou křehkou pokožku a pokožku hlavy. Hypoalergenní složení tohoto gelu obsahuje termální vodu Jonzac a aktivní L-PCA, který zachovává hydrolipidický film dětské pokožky a zabraňuje vysoušení pokožky. Přirozená obranyschopnost pokožky je posílena pro optimální ochranu. 

  POUŽITÍ:

  Gel aplikujte na předem navlhčenou pokožku vlasů a těla, nechte napěnit a důkladně opláchněte vodou. Dobře pokožku osušte


  380 Kč
     
  Značka: Jonzac, Francie Záruka: 6/2023

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem