Moltex

Německá firma Moltex byla historicky první značkou na světě, která představila ekologické plenky, a to již v roce 1961. Několikaleté zkušeností je tak postavily do role předního producenta dětských jednorázových ekologických plenek. Plenky jsou mezi rodiči i dětmi oblíbené především pro svou spolehlivost, vynikající funkčnost srovnatelnou s běžnými plenkami a obsah vysokého procenta biodegradabilních složek.

Ve firmě Moltex si tak zakládají především na šetrnosti svých produktů k dětské pokožce, funkčnosti, minimálním eko-dopadům a udržitelnosti.

Pro výrobu plenek využívají 100% obnovitelné zdroje elektrické energie a při výrobě neprodukují žádný odpad, který by skončil na skládce. Za svůj přístup k životnímu prostředí a ochraně klimatu byli již potřetí za sebou oceněni mezinárodní značkou “Green Brands”.

Všechny používané suroviny k výrobě dětských plenek korespondují jak s doporučeními německé BVL (Úřad pro ochranu spotřebitele a kontrolu potravin), německými zákony o potravinách, tak s doporučeními americké FDA (Food & Drug Administration).

Moltex Pure & Nature má dlouholetou tradici v poskytování spolehlivých a vysoce výkonných produktů péče o dítě, které jsou bezpečné pro pokožku vašeho dítěte a šetrné k životnímu prostředí. Moltex se plně obnovuje a zaměřuje se nejen na péči o planetu, ale také na bezpečnost a pohodlí dítěte. Nové balení nyní propojuje ekologický odkaz značky s rostoucí trendem ekologických přírodních produktů.

 

Moltex logo

 

Nejprodávanější

215
3161215316
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem