Roger & Gallet, Francie

Webová stránka značky: Roger & Gallet, Francie
 

Styl podpisu ROGER & GALLET je „avante-garde tradice“. ROGER & GALLET díky svým inovativním, luxusním výrobkům vytvořili jedinečný a výjimečný svět vůní, kosmetických výrobků a vůní. V roce 1879 představila firma ROGER & GALLET první kulaté mýdlo, které umožnilo lepší uchopení a zůstalo parfémováno v celém svém objemu. Mýdla jsou stále v originálním balení a jsou vyráběna pomocí tajného tradičního receptu. Mýdlo je vyrobeno z přírodních surovin. Příroda je jádrem každého výrobku s až 95% přírodními ingrediencemi.

Historie francouzské značky Roger & Gallet sahá až do 18. století, kdy Jean-Marie Farina vytvořil legendární kolínskou vodu Eau de Cologne Extra Vielle. Další zajímavostí je, že tato společnost jako první na světě začala vyrábět kulatá tuhá mýdla. Dnes Roger & Gallet dodává na trh kvalitní vysoce přírodní kosmetiku a luxusní parfémy. 
Roger & Gallet zaměstnává přední odborníky na takzvanou aromachologii – tedy vědní obor zabývající se vlivem vůní na lidské chování. Produkty obsahují přírodní éterické oleje získávané ze vzácných druhů rostlin. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž jejich elegantní a výrazné obaly, silně evokující éru Art Deco. 
Přípravky Roger & Gallet procházejí dermatologickými testy a mohou je používat i osoby s citlivou pokožkou. Ve složení drtivé většině z nich nenaleznete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva. Toaletní vody jsou zpravidla inspirované světovými zahradami – například v případě Bois d'Orange se jedná o skvostné zahrady u palácového komplexu Alhambra. 

Již více než 150 let vyvíjí Roger&Gallet nadčasové výrobky se zvláštním důrazem na detail a dokonalost. Firma je oficiálním dodavatelem výrobků do nesčetných královských dvorů. 

Roger Gallet logo

1200
1201112001201

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.