ATTITUDE tablety do myčky 70 dávek

Tablety do myčky ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na vaše zdraví i celou planetu.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 626232432299
499 Kč
ATTITUDE tablety do myčky 70 dávek
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1500 Kč
Vyberte si dárek
Vyberte si dárek
k objednávce nad 650 Kč
Poradíme při výběru
Poradíme při výběru
denně po telefonu i e-mailu
Zítra u vás
Zítra u vás
při objednání do 10:00

Tablety do myčky ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na vaše zdraví i celou planetu.

Tablety ATTITUDE neobsahují fosfáty. Jsou přírodní, zdraví šetrnou a přitom účinnou volbou, jak umýt špinavé nádobí v myčce.

Stejně jako u ostatních produktů značky ATTITUDE se i u tablet do myčky můžete 100% spolehnout, že obsahují jen látky šetrné k našemu zdraví. Vyrobené z přírodních zdrojů, hypoalergenní a ekologické. Obsahují více než 95 % biologicky rozložitelných složek. Nádobí z myčky nyní bude skutečně čisté.

Použití:

Obsahuje 70 tablet. Tableta je obalená tenkou fólií, kterou není třeba před použitím odstraňovat. Při aplikaci tablety do myčky tak nedochází ke kontaktu s pokožkou.

Složení:

5%-15% bělidla na bázi kyslíku (perkarbonát sodný), <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky, <5% enzymy, citronan sodný, chlorid sodný, uhličitan sodný, křemičitan sodný, glycerin.

Upozornění:

Standardní věty o nebezpečnosti: H315 - Dráždí kůži. H318 - Způsobuje vážné poškození očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení: P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí. P103 - Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a řiďte se jimi. P280 - Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. P302+P352 - PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdlem. P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

ATTITUDE má certifikaci EcoLogo, která jde ruku v ruce se závazkem značky ATTITUDE šetrnosti k životnímu prostředí. Certifikace současně zaručuje, že takto označené přípravky pro domácnost byly podrobeny přísným vědeckým testům a/nebo vyčerpávající kontrole tak, aby vyhověly přísným normám ekologické šetrnosti třetích stran. 
Nepřítomnost škodlivých látek (jako např. fosfátů, optických rozjasňovačů, barviv) je testována nezávislou laboratoří.
Všechny produkty ATTITUDE jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě.
Pro výrobu produktů ATTITUDE jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie.
100% recyklovatelný obal.

Ve výrobcích ATTITUDE najdete jen složky šetrné k našemu zdraví, a to bez kompromisů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tablety do myčky
Hmotnost: 3 kg
Značka: ATTITUDE
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JB Avatar autora | 2.8.2023
Za mne jsem s produktem naprosto spokojená. I cena je podle mne solidní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: