Swissdent Crystal

Nejluxusnější produkt Swissdent se dá poeticky představit jako “mládí pro zuby”. Jeho výhody se příznivě projeví vždy, doporučení k použití směřuje především k potížím s kvalitou zubní skloviny a citlivostí zubů. Stejně jako krém je možné použít Swissdent CRYSTAL pouze na noc, k vyčištění zubů běžným způsobem a ideálně bez následného výplachu úst.

Ovšem použití Swissdent CRYSTAL namísto zubní pasty je zcela možné a za dobu prodeje produku také vyhledávané i oceňované řešení.

Hlavním přínosem Swissdent CRYSTAL je biomimetická remineralizace skloviny, tedy efektivní obnova její struktury. Simulací přirozené vlastnosti dotvářet strukturu tkáně tam, kde k ní již přirozeně nedochází, je sklovina nadále opravována a získává světlejší odstín nového materiálu.

Velmi drobné krystaly se zabudují do zubní skloviny a to unikátně bez vlivu pH v ústech. (To je v mnoha případech příčinou nedostatečné remineralizace jinak kvalitní složkou, kdy vzniknou příliš velké a tedy nedostatečně zabudovatelné krystaly). Sklovině se tak daří vracet nebo udržet původní vlastnosti.
Regenerační proces Swissdent CRYSTAL je velmi doporučován po ordinačním bělení zubů, při obecných problémech s citlivostí zubů, erozích skloviny nebo při problémech s citlivými krčky. Uvedené problémy dokáže péče dlouhodobě řešit. Hodnota abrazivity krému CRYSTAL je jen unikátních 14 RDA.

Nejprodávanější

swissdent crystal ZP 100ml
Swissdent CRYSTAL regenerační krém bez fluoridu 50 ml
Momentálně nedostupné
Kód: 7640126190686
 
265 Kč
swissdent crystal ZP 100ml
Swissdent CRYSTAL regenerační krém bez fluoridu 100 ml
Momentálně nedostupné
Kód: 7640126190655
 
385 Kč
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
swissdent crystal ZP 100ml
265 Kč

Zubní krém Swissdent Crystal s přirozeným bělicím efektem je vhodný pro citlivé a často bělené zuby.

 

Kód: 7640126190686
swissdent crystal ZP 100ml
385 Kč

Zubní krém Swissdent Crystal s přirozeným bělicím efektem je vhodný pro citlivé a často bělené zuby. Produkt má patentovanou remineralizační technologii, která prokazatelně napravuje ztrátu minerálů ze zubní skloviny, působí proti stárnutí zubů, snižuje citlivost zubů a dodává jim světlejší vzhled.

Použití:

Pastu naneste na zubní kartáček a čistěte zuby krouživými pohyby po dobu alespoň 2 minut. Poté vypláchněte ústa vodou.

Kód: 7640126190655
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1500 Kč
Vyberte si dárek
Vyberte si dárek
k objednávce nad 650 Kč
Poradíme při výběru
Poradíme při výběru
denně po telefonu i e-mailu
Zítra u vás
Zítra u vás
při objednání do 10:00