Ducray

Albert Ducray, inovátor s jasnou vizí 
Albert Ducray se narodil na prahu nového století, v roce 1901. Mladý Albert Ducray, který působí v době Belle Époque v Paříži jako kadeřník, si jako syn dermatologa uvědomoval škodlivé účinky práškových mýdel, která se v té době používala místo šamponů. Vlasy byly po jejich použití oslabené, matné a bez lesku.

Mezi lety 1929 a 1931 Albert Ducray vytváří svou vlastní značku, Dr Ducray, pod jejíž hlavičkou uvádí na trh revoluční řadu jednorázových šamponu Lik’s Savons. Jedná se o první šampony, které byly přizpůsobený různým typům vlasů. V té době se jednalo o jedinečnou inovaci, nic podobného na trhu doposud neexistovalo!

Po válce Albert Ducray pokračuje v inovacích a jako distribuční kanál pro své přípravky volí lékárny. To je začátek jednoho úžasného příběhu.

Pierre Fabre, klíčové setkání

V roce 1969 se Albert Ducray a Pierre Fabre, dva muži s podobným přístupem k životu, kteří sdíleli společnou vizi, setkali poprvé. 
Laboratoře Pierre Fabre, jejichž výzkum v oblasti péče o vlasy a vlasovou pokožku byl již v té době na špičkové úrovni, značku Ducray koupily.
Toto spojení bylo pro značku klíčové. Přineslo jí nové impulsy a stimulovalo tak její další rozvoj.

Dalším milníkem pro značku Ducray bylo uvedení šamponu Extra-Doux, který byl lékárníkům představen obchodními reprezentanty. Byl to první šampon k běžnému použití, který respektoval rovnováhu vlasové pokožky a stal se tak stálicí v péči o vlasy, která obstála i ve zkoušce času.

Na trh byly postupně uvedeny další řady přípravků, od vypadávání vlasů až po citlivou pokožku, které se rovněž zaměřují na nejčastější problémy spojené s vlasovou pokožkou.

Ducray: pečuje o vlasy i pokožku

V 80. letech se značka Ducray, posílená důvěrou lékařů, chopila nové výzvy a vyvinula řadu Ictyane, která se díky svému revolučnímu galenickému složení stala lídrem v péči o suchou pokožku. 
Značka pokračovala ve svém dermatologickém výzkumu a vyvinula řadu přípravků zaměřujících se na poruchy spojené s vlasy či vlasovou pokožkou, které trápí mnoho lidí.
V 90. letech bylo na trh uvedeno více než 20 přípravků, včetně ověřené klasiky, předávané z jedné generace na druhou, jako je řada Ictyane určená pro suchou pokožku nebo řada Keracnyl, která se později stane jednou z doktory nejpředepisovanějších řad na aknózní pokožku***.

Od roku 2000 jsou naše přípravky distribuovány do celého světa. Nyní jsou k dispozici ve více než 80 zemích.

DUCRAY, dlouhodobá filozofie a vize

V roce 2010 značka Ducray, poháněna touhou přinášet lidem prospěšné inovace, započala novou kapitolu. U Ducray věříme, že můžeme pacientům pomáhat měnit jejich každodenní život k lepšímu.
Proto pro nás inovace vždy znamenaly vývoj takových přípravků, které zlepšují každodenní život našich pacientů, a vědu vnímáme jako prostředek k vytvoření právě takové péče.
Abychom mohli naplnit naše cíle a přinášet pacientům inovativní péči, zvolili jsme přístup založený na společné diskuzi jak s pacienty, tak s lékaři a lékárníky.

Ať už mluvíme o prvních šamponech Dr. Ducray, přípravcích na potlačení vypadávání vlasů (Anaphase+ a Anacaps) nebo o řadě Kertyol P.S.O. určené pro pacienty s psoriázou, všechny sdílejí jeden společný cíl, tím je zlepšení kvality života pacientů. To je posláním značky Ducray od prvopočátku její existence a v dohledné době se to jen tak nezmění.

 V roce 2020 značka Ducray dosáha nového milníku a vytvořila nový index pro měření zlepšení kvality života.

Cílem je co nejpřesněji měřit dopad kožních onemocnění na život našich pacientů tak, abychom je mohli lépe vést a podporovat v jejich každodenním životě.

Nejprodávanější

DUCRAY Anaphase+ šampon vypadávání vlasů 400ml
 
490 Kč
DUCRAY Anaphase+ šampon vypadávání vlasů 200ml
 
360 Kč
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
DUCRAY Anaphase+ šampon vypadávání vlasů 400ml
490 Kč
Ducray Anaphase plus šampon pro posílení a revitalizaci vlasů dodává základní výživné látky nutné pro růst silných vlasů a zmírňující jejich vypadávání.
Kód: 3282770075526
DUCRAY Anaphase+ šampon vypadávání vlasů 200ml
360 Kč
Ducray Anaphase plus šampon pro posílení a revitalizaci vlasů dodává základní výživné látky nutné pro růst silných vlasů a zmírňující jejich vypadávání.
Kód: 3282770075533
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1500 Kč
Vyberte si dárek
Vyberte si dárek
k objednávce nad 650 Kč
Poradíme při výběru
Poradíme při výběru
denně po telefonu i e-mailu
Zítra u vás
Zítra u vás
při objednání do 10:00