CAUDALIE

THE ART OF GRAPEWINE

Všechno to začalo v Bordeaux, v srdci vinic v Château Smith Haut Lafitte, panství Mathildeových rodičů. Caudalie je jedinečný příběh lásky, přírody, vášně, náhody a dobrodružství!

V roce 1993 Mathilde a Bertrand Thomas se během sklizně v Château Smith Haut Lafitte setkali s profesorem Josephem Vercauterenem, ředitelem laboratoře Lékařské univerzity v Bordeaux. Řekl nám, že semena hroznů obsahují nejsilnější antioxidanty na světě. Od té doby jsme s ním pracovali!

1995 - první 3 produkty Caudalie

1997 - Beauty elixír - unikátní, 100% rostlinný vzorec rychle se stal kultovní klasikou, milují ho celebrity, make-up a beauty umělci po celém světě. Dnes zůstává jedním z našich nejprodávanějších výrobků.

1999 - Caudalie lázně 

2001 - objev resveratolu - vinná réva může žít 100 let, díky přirozeně produkovanému resveratrolu, který pomáhá přirozené obraně révy a schopnosti regenerace. Byli jsme první, kdo patentoval tuto přírodní účinnou látku s vlastnostmi zpevnění a proti stárnutí.

2005 - viniferine - vzácná míza, která vychází ze stonků révy. Tato míza - jak ženy pracující ve vinici dobře vědí - napomáhá redukci tmavých skvrn na rukou a tváři a obnovuje přirozenou záři vaší pleti. Profesor Vercauteren identifikoval a patentoval molekulu s těmito neuvěřitelnými vlastnostmi: Viniferine. Takto bylo poprvé vytvořeno naše sérum Vinoperfect a dnes je nejprodávanějším sérem po celém světě.

2009 - Premiere Cru - po 7 letech výzkumu a více než 200 pokusů vytvořila Mathilde konečný produkt, který spojuje naše 3 exkluzivní patenty s některými z nejúčinnějších účinných látek proti stárnutí při jejich optimální koncentraci. Narodil se Premier Cru a dodnes zůstává naším nejluxusnějším a nejvýkonnějším produktem.

2012 - otevření 1.spa butiku v New Yorku a dnes je již přes 50 butiků po celém světě

2018 - Vinergy patent - Mathilde a Bertrand měli obrovskou čest setkat se s Dr. Davidem Sinclairem z Harvard Medical School v Bostonu. Opravdový guru dlouhověkosti souhlasil s tím, že bude spolupracovat s týmem Caudalie, aby patentoval novou molekulu, která se zabývá stárnutím kůže. Tento nový patent Vinergy® lze nalézt v Premier Cru Seru. 

Co znamená Caudalie? Mathilde a Bertrand Thomas hledali francouzské jméno spojené s jejich vinařskými kořeny. Caudalie je termín pro víno, který odkazuje na jednotku měření doby, po kterou chutě vína přetrvávají na patře po jeho ochutnání.

Caudalie logo

 

Nejprodávanější

140
1411140141
Značky
   
 • caudalie moisturizers balzam na rty Kód: 3522930000068
  CAUDALIE Soin des Levers Péče o rty 4,5g
  Skladem (3 ks)

  Vyživuje, chrání a zklidňuje díky polyfenolům z hroznů, bambuckého másla, ricinového oleje.

  POUŽITÍ:

  Několikrát denně dle potřeby. Aplikujte libovolně přímo na rty dle potřeby.


  140 Kč
     
  Značka: CAUDALIE, Francie

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem