GS Mamatest comfort těhotenský test 1 ks

GS Mamatest Comfort je rychlý těhotenský test s vysokou citlivostí, který můžete provádět Vy sama. Navíc s komfortním použitím přímo do proudu moči.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 8594032757848
95 Kč
GS Mamatest comfort těhotenský test 1 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1500 Kč
Vyberte si dárek
Vyberte si dárek
k objednávce nad 650 Kč
Poradíme při výběru
Poradíme při výběru
denně po telefonu i e-mailu
Zítra u vás
Zítra u vás
při objednání do 10:00

GS Mamatest Comfort je rychlý a spolehlivý těhotenský test, který můžete provádět Vy sama. Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství. Těhotenství spolehlivě zachytí již první den vynechání pravidelné menstruace. Test můžete provádět kdykoliv během dne. Nejvhodnější však je první ranní moč, která obsahuje – jste-li těhotná – nejvíce těhotenského hormonu.

Oceníte jeho snadné a hygienické použití do proudu moči. Test může být proveden i ponořením absorbujícího konce proužku do nádobky s močí. 

Výhody výrobku

Jistota – GS Mamatest Comfort zachytí hCG v moči při koncentraci 10 mIU/ml a vyšší.

Rychlost – pozitivní výsledek můžete pozorovat již během 1 minuty, potvrzení negativního výsledku již za 3 minuty.   

Snadné a hygienické použití – přímo do proudu moči. 

Jak GS Mamatest Comfort funguje?

Lidský choriový gonadotropin (hCG) je hormon vytvářený placentou a vylučovaný do moči již krátce po oplodnění. Těhotenský test obsahuje protilátky, které specificky reagují s tímto hormonem.

Po vložení testovací tyčinky do proudu moči nebo do nádobky s močí vzlíná absorbovaná moč podél membrány. Jakmile moč obsahující hCG dosáhne testovací oblasti v membráně, objeví se v ní barevný proužek. Nepřítomnost tohoto proužku naznačuje negativní výsledek. Pokud je test proveden řádným způsobem, objeví se v kontrolní oblasti barevný proužek (slouží ke kontrole správnosti provedení).

mamatest comfort

Pro zjištění těhotenství lze použít jakýkoliv vzorek Vaší moči, nejvhodnější však je první ranní moč, protože obsahuje nejvyšší koncentraci hCG. 

Co ještě potřebujete?

Časomíru (hodiny nebo hodinky). 

Provedení testu

1. Otevřete sáček roztržením podél zářezu a vyndejte z něj testovací tyčinku.

2. Jednou rukou uchopte kulatý konec testovací tyčinky. Druhou rukou sejměte kryt z absorpční části na opačném konci.

3. Držte testovací tyčinku tak, aby její absorpční část směřovala dolů. Začněte močit. Vložte absorpční část do proudu moči alespoň na 10 sekund. Nemočte mimo označenou část. (Viz obrázek.) Můžete rovněž zachytit moč do čistého krytu nebo čisté a suché nádobky a alespoň na 3 sekundy ponořit polovinu absorpčního polštářku do moči.

4. Nasaďte kryt a čekejte, až se objeví barevné proužky. Pozitivní výsledek můžete pozorovat již během 1 minuty, avšak pro potvrzení negativního výsledku je třeba vyčkat 3 minuty, dokud reakce neproběhne úplně. Neodečítejte výsledek testu po uplynutí 5 minut.

Negativní výsledek (nejste těhotná):

Objevil se pouze jeden barevný proužek, a to v kontrolní oblasti (C). Není patrný žádný barevný proužek v testovací oblasti (T). To znamená, že těhotenství nebylo testem potvrzeno.

Pozitivní výsledek (jste těhotná):

V kontrolní (C) i testovací (T) oblasti se objevily dva zřetelné barevné proužky. Znamená to, že jste těhotná. Intenzita zbarvení proužku v testovací oblasti závisí na koncentraci hCG, která se během těhotenství mění.

Neplatný výsledek:

Pokud nebyl test proveden správným způsobem, neobjevil se žádný barevný proužek nebo se objevil pouze proužek v testovací oblasti (T), nikoliv však v kontrolní oblasti (C). Zopakujte test s novou sadou. Pokud je výsledek testu opakovaně neplatný, kontaktujte prosím výrobce nebo prodejce. Nezapomeňte uvést číslo šarže.

1. Stejně jako u kteréhokoliv jiného diagnostického úkonu by mělo být těhotenství potvrzeno lékařem, který provede potřebná klinická a laboratorní vyšetření.

2. Příliš zředěný vzorek moči nemusí obsahovat hCG v koncentraci dostatečné pro získání pozitivního výsledku. Pokud přesto předpokládáte, že jste těhotná, odeberte nový vzorek moči a proveďte test znova nejdříve po uplynutí 48 hodin.

3. Ve velmi časné fázi těhotenství můžete získat falešně negativní výsledek testu, neboť koncentrace hCG ve vzorku moči je příliš nízká. V takovém případě odeberte nový vzorek moči a proveďte test znova nejdříve po uplynutí 48 hodin.

4. Zvýšení hladiny hCG mohou kromě těhotenství způsobit také některá onemocnění. Pokud lékař tato onemocnění nevyloučil, nemůže být zjištěná přítomnost hCG ve vzorku moči (pozitivní výsledek testu) považována za potvrzení těhotenství.

5. Pomocí těhotenského testu nelze odlišit mimoděložní těhotenství od těhotenství s normálním průběhem. Zkreslený výsledek testu také může být způsoben spontánním potratem.

6. Léčba neplodnosti založená na podávání hCG rovněž může zkreslit výsledek testu. V takovém případě výsledek konzultujte se svým lékařem.

7. Tento test slouží ke kvalitativní analýze. Není určený ke kvantitativnímu stanovení koncentrace hCG.

8. Výrobek je vhodný pouze pro testování lidské moči.

9. Znečištěný vzorek moči nebo přítomnost interferujících látek mohou vést k nesprávným výsledkům.

10. Příčinou nesprávného výsledku též mohou být znečištění výrobku nebo nesprávné zacházení s ním.

Upozornění
  • Tato sada je určena výhradně pro vnější použití. Nepolykejte, neužívejte vnitřně!
  • Po použití zlikvidujte společně s domácím odpadem. Testovací sada se nesmí použít více než jednou.
  • Nepoužívejte testovací sadu po uplynutí data použitelnosti.
  • Nepoužívejte testovací sadu, pokud je sáček porušen nebo špatně zavařen.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Použitý test zlikvidujte spolu s domácím odpadem 
Uchovávání
  • Uchovávejte v uzavřeném sáčku při teplotě 4–30 ºC, nejdéle do data použitelnosti.
  • Chraňte před vlhkostí, nevystavujte zdrojům tepla a přímému slunečnímu záření.
  • Nesmí zmrznout!
  • Sáček otvírejte teprve těsně před použitím testu.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostické testy
Záruka: 12/2025
Hmotnost: 0.1 kg
? Pro koho: Dospělí
? Typ stravy: Potravinový doplněk
Značka: Green - Swan Pharmaceuticals CR, a.s.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: