KVITOK Pěnové mýdlo Svěží citrusy 150 ml

Přírodní tekuté mýdlo se svěží vůní citrusů.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
11.6.2025
Možnosti doručení
Kód: 8588009440857
129 Kč 0,86 Kč / 1 ml
KVITOK Pěnové mýdlo Svěží citrusy 150 ml
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1500 Kč
Vyberte si dárek
Vyberte si dárek
k objednávce nad 650 Kč
Poradíme při výběru
Poradíme při výběru
denně po telefonu i e-mailu
Zítra u vás
Zítra u vás
při objednání do 10:00

Přírodní tekuté mýdlo se svěží vůní citrusů pomocí jemných tenzidů z kokosového oleje šetrně a účinně čistí, s ohledem na zachování přirozené ochranné bariéry kůže a to i díky mírně kyselému pH. Je proto vhodný pro každodenní hygienu vašich rukou. 

Objevte svěžest přírody s přírodním pěnovým mýdlem na ruce se svěží vůní citrusů. Toto jemné mýdlo je navržené tak, aby šetrně čistilo pokožku rukou, zachovávalo její přirozenou ochranou bariéru a zároveň poskytovalo osvěžující zážitek. 

Hlavními účinnými složkami, které zabezpečují šetrné čištění, jsou tenzidy z kokosového oleje, které jsou jemné k pokožce a účinně odstraňují nečistoty.

Cocamidopropyl Betaine je šetrný povrchově aktivní čistící prostředek získávaný z kokosového oleje. Často se používá v kosmetických a čistících produktech díky své jemnosti k pokožce. Tento tenzid vytváří bohatou pěnu a pomáhá odstraňovat nečistoty bez narušení přirozené ochranné bariéry pokožky. Vyniká tým, že snižuje dráždivé účinky silnějších čistících složek, čímž je vhodný i pro citlivou pleť. Je biologicky odbouratelný a to z něj dělá ekologickou volbu v péči o ruce a tělo.

Decyl glukozid (neiónová povrchově aktivní látka z kokosového oleje a rostlinných cukrů) je obzvlášť šetrný k pokožce a je též ekologicky skvělou volbou z důvodu lehké biologické odbouratelnosti. Takovéto tenzidy jsou pokožkou velmi dobře tolerované. Jejich pěnivost je nižší než u tenzidů běžně používaných v čistících produktech, ale nesnižuje to čistící účinek.

Glycerin z rostlinného zdroje napomáhá zlepšení hydratace pokožky tím, že působí jako zvlhčovadlo – humektant. Zabezpečuje hydrataci a zjemňuje pokožku.

Kyselina mléčná je přírodní alfa-hydroxykyselina (AHA), která má mnoho výhod pro zdraví pokožky. Jemně exfoliuje vrchní vrstvy odumřelých buněk, čím podporuje hladkou a zářivou pleť. Pomáhá zlepšovat hydrataci pokožky tím, že podporuje schopnost udržovat vlhkost, čímž ji zanechává jemnou a pružnou. Je vhodná i na vyrovnává pH pokožky, což posilňuje její ochrannou bariéru.

Esenciální oleje z pomeranče, mandarinky, limetky a máty přinášejí svěží citronové aroma, které povzbuzuje smysly.

Použití:

Naneste přiměřené množství pěny (obyčejně postačuje 1 necelá pumpička) na navlhčené ruce a po umytí důkladně opláchněte. 

Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě. Nepoužívejte v okolí očí. Vyhněte se kontaktu s očima, sliznicemi a poraněnou pokožkou. Při zasažení očí vypláchněte vodou. Určeno na vnější použití.

Složení:

Aqua (voda), Cocamidopropyl Betaine (jemný tenzid z kokosového oleja), Decyl Glucoside (jemný tenzid z kokosového oleja), Glycerin (rastlinný glycerín), Mentha Spicata Oil (esenciálny olej Spearmint), Citrus Aurantium Dulcis Oil (esenciálny olej Pomaranč), Citrus Nobilis Fruit Oil (esenciálny olej Mandarínka), Citrus Aurantifolia Oil (esenciálny olej Limetka), Lactic Acid (kyselina mliečna), Phytic Acid (kyselina fytová – prírodná rastlinná kyselina), Benzyl Alcohol – Ethylhexylglycerin- Tocopherol (konzervačná látka bez obsahu parabénov), *Limonene

*vyskytuje se přirozeně v silicích

Doplňkové parametry

Kategorie: Mýdla
Záruka: 2/2027
Hmotnost: 0.2 kg
EAN: 8588009440857
? Použiji na: Ruce
? Objem: 150 ml
? Pro koho: Dospělí, Teenager
? Účinek: Na mytí
Vlastnost: Vegan
Značka: Kvitok
Adresa výrobce: KVITOK s.r.o., Třebíčska 1844/20 066 01 Humenné, Slovensko, info@kvitok.sk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ND EIT Meditter Touch 250g
99 Kč

Přírodní glycerinové mýdlo s vůní středomoří.

Kód: 837524001196
ND Dolce Vivere Sardegna 250g
130 Kč

Ušlechtilá divoká vůně složená z myrtového nektaru, divokých pistácií a slaměných květů představuje nádherný ostrov Sardinie, který okouzlí svými bílými plážemi a ohromující přírodou.

Kód: 837524001400
LPO mýdlo Bambucké máslo 250g
135 Kč

Extra jemné mýdlo s vůní bambuckého másla.

Kód: 3549620005585
ND Chic patchouli+myrh 250g
130 Kč

Luxusní přírodní mýdlo s vůní myrhy, které se snoubí s kořeněným zázvorovým čajem a se zemitými tóny pačuli.

Kód: 837524001158
NP Philosophia Lift 250g
99 Kč

Luxusní přírodní italské mýdlo s vůní třešňových květů, vonokvětky (osmanthus) a geranie (pelargonie vonná).

Kód: 837524001882
ND Olivae di Sicilia 150g
99 Kč

Přírodní glycerinové mýdlo obsahuje výtažek z olivových listů.

Kód: 837524002278
ND il Frutteto red grapes+blueberry 150g
99 Kč

Přírodní glycerinové mýdlo s vůní hroznů červeného vína a borůvek.

Kód: 837524000564
ND il Frutteto peach+meloun 150g
99 Kč

Přírodní glycerinové mýdlo s vůní broskví a sladkého melounu.

Kód: 837524000588
ND Romantica tuscan lavender+verbena 250g
130 Kč

Přírodní glycerinové mýdlo s vůní divoké levandule a verbeny (sporýš lékařský).

Kód: 837524001707
ND EIT Garden in bloom 250g
130 Kč

Přírodní glycerinové mýdlo s vůní rozkvetlé zahrady.

Kód: 837524000717
nesti dante fico della signoria soap 250g
130 Kč

Intenzivní a okouzlující vůně, která mísí zelený fík s energickými tóny jeho listů a hřejivou smyslností okvětních lístků keře.

Kód: 837524003657
lavanda
80 Kč

Přírodní glycerinové mýdlo s vůní levandule.

Kód: 837524001288
ND luxury gold soap 300ml+kostka
299 Kč

Luxusní tekuté mýdlo s 23karátovým zlatem.

Kód: 837524003398
LPO mýdlo Argan 250g
135 Kč

Extra jemné mýdlo s arganovým olejem.

Kód: 3549620005592
ND Romantica Gilly flower+fuchsia 250g
130 Kč

Přírodní glycerinové mýdlo s vůní karafiátů a fuchsie.

Kód: 837524001691