Nobilis Tilia směs éterických olejů Druhý Dech 10 ml
Značka: Nobilis Tilia, Česká Republika
Pročišťuje a projasňuje, posiluje a uvolňuje dýchací systém, dodává sebedůvěru.
Nobilis Tilia směs éterických olejů Druhý Dech 10 ml
Značka: Nobilis Tilia, Česká Republika

Doprava zdarma
při objednání nad 1500 Kč

Vyberte si dárek
k objednávce nad 650 Kč

Zítra u vás
při objednání do 10:00
Balzámová vůně směsi éterických olejů posiluje dýchací systém a ulevuje při nachlazení, chřipce a zahlenění.
Podporuje vykašlávání a celkově zpříjemňuje dýchání. Na psychické úrovni pomáhá zpracovávat nové zážitky, posiluje sebedůvěru a dodává optimismus. Posiluje při únavě a nervové slabosti, projasňuje myšlení a napomáhá koncentraci.
Použití:
Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci.
Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.
Složení:
Abies Alba Cone Oil (éterický olej ze šišek jedle bělokoré), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptový), Pinus Sylvestris Leaf Oil (éterický olej z borovice lesní), Citrus Limon Peel Oil (éterický olej citronový), Limonene*.
* z přírodních éterických olejů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vonné oleje |
|---|---|
| Záruka: | 2/7/2028 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595100274359 |
| ? Forma: | Éterický olej |
| Značka: | Nobilis Tilia |
| Adresa výrobce: | Nobilis Tilia, Vlčí Hora 139 407 47 Krásná Lípa, ČR, nobilis@nobilis.cz |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Nobilis Tilia Dětský difuzér se zvlhčovačem vzduchu Medvídek
Skladem
(1 ks)
1 299 Kč
Pročistí vzduch a zkrášlí každý dětský pokojíček.
Podobné produkty
Nobilis Tilia éterický olej Dětská 10 ml
Objednáno
350 Kč
Měrná cena:
35 Kč / 1 ml
Uvolňuje napětí, podporuje pozitivní naladění a zdravý spánek, má čistící a protizánětlivé účinky.
Plant Therapy esenciální olej Meditation 10 ml
Skladem
(1 ks)
425 Kč
Měrná cena:
42,50 Kč / 1 ml
Povzbuzuje jasný stav mysli. Podporuje klidnou bdělost. Skvělé pro meditační a jógové praktiky.
Plant Therapy esenciální olej Cedar Forest 10 ml
Skladem
(2 ks)
425 Kč
Měrná cena:
42,50 Kč / 1 ml
Hluboká a bohatá lesní vůně pro navození relaxace.
Plant Therapy esenciální olej Frosted Dream 10 ml
Skladem
(2 ks)
380 Kč
Měrná cena:
38 Kč / 1 ml
Hřejivá vánoční vůně.
Plant Therapy esenciální olej Love Vanilla 10 ml
Skladem
(1 ks)
659 Kč
Měrná cena:
65,90 Kč / 1 ml
Podporuje pocity lásky a romantiky.
Plant Therapy esenciální olej KidSafe Nighty Night 10 ml
Na objednávku
595 Kč
Měrná cena:
59,50 Kč / 1 ml
Nighty Night je navržena tak, aby vytvořila celkovou uklidňující atmosféru, která pomáhá dětem do klidného spánku.
Plant Therapy esenciální olej Holiday Season 10 ml
Skladem
(2 ks)
430 Kč
Měrná cena:
43 Kč / 1 ml
Tradiční vánoční vůně.
Plant Therapy KidSafe Essentials 3x10ml
Skladem
(2 ks)
1 499 Kč
Měrná cena:
49,97 Kč / 1 ml
Sada směsi esenciálních olejů KidSafe Essentials obsahuje 3 nejoblíbenější směsi KidSafe.
Plant Therapy esenciální olej Chocolate Truffle 5 ml
Skladem
(1 ks)
545 Kč
Měrná cena:
109 Kč / 1 ml
Dekadentně bohaté, čokoládové aroma je vůní, kterou potřebujete k naplnění atmosféry čistou sladkostí.
Plant Therapy esenciální olej Honeybell 10 ml
Skladem
(1 ks)
449 Kč
Měrná cena:
44,90 Kč / 1 ml
Veselá ovocná vůně, která pomáhá zmírnit nervové napětí.

