Zendium

Přirozená harmonie a obranyschopnost ústní dutiny. To je základní charakteristika produktů Zendium. Značka Zendium je poměrně mladá, vznikla v roce 1969 díky skandinávskému mikrobiologovi Henku Hoogendoornovi. Právě přirozená ochrana ústní dutiny stála na začátku vývoje zubních past Zendium.

Proč právě Zendium?

Přirozená ochrana zubů a celé ústní dutiny vůči bakteriím je hlavním plusem zubních past Zendium. Obsah správného množství enzymů a proteinů zvýší množství perodixu vodíku ve slinách, který následně chrání ústní dutinu. Pokud trpíte na afty nebo máte jinak citlivou ústní dutinu, pak jistě oceníte, že zubní pasty Zendium neobsahují SLS pěnidla. Pasty pak sice méně pění, ale nedráždí ústa. Užívejte si chuť jídla, která i po vyčištění zubů zůstane nezměněná. Podle výrobce zubní pasty nemění složení slin pro vnímání chuti, a proto můžete hned po vyčištění zubů jíst i pít a chuť zůstane zachována.

Pro komplexní péči o ústní dutinu můžete použít i ústní vodu Zendium. Ta je stejně jako zubní pasty bohatá na enzymy a proteiny, proto bojuje proti zubnímu kazu a problémům s dásněmi. Pokud máte citlivou ústní dutinu, pak je pro vás ústní voda Zendium s jemným složením a bez alkoholu to pravé.

Žádné produkty značky Zendium nebyly nalezeny...