Zendium

Přirozená harmonie a obranyschopnost ústní dutiny. To je základní charakteristika produktů Zendium. Značka Zendium je poměrně mladá, vznikla v roce 1969 díky skandinávskému mikrobiologovi Henku Hoogendoornovi. Právě přirozená ochrana ústní dutiny stála na začátku vývoje zubních past Zendium.

Proč právě Zendium?

Přirozená ochrana zubů a celé ústní dutiny vůči bakteriím je hlavním plusem zubních past Zendium. Obsah správného množství enzymů a proteinů zvýší množství perodixu vodíku ve slinách, který následně chrání ústní dutinu. Pokud trpíte na afty nebo máte jinak citlivou ústní dutinu, pak jistě oceníte, že zubní pasty Zendium neobsahují SLS pěnidla. Pasty pak sice méně pění, ale nedráždí ústa. Užívejte si chuť jídla, která i po vyčištění zubů zůstane nezměněná. Podle výrobce zubní pasty nemění složení slin pro vnímání chuti, a proto můžete hned po vyčištění zubů jíst i pít a chuť zůstane zachována.

Pro komplexní péči o ústní dutinu můžete použít i ústní vodu Zendium. Ta je stejně jako zubní pasty bohatá na enzymy a proteiny, proto bojuje proti zubnímu kazu a problémům s dásněmi. Pokud máte citlivou ústní dutinu, pak je pro vás ústní voda Zendium s jemným složením a bez alkoholu to pravé.

125
1261125126
   
 • Zendium complete voda 500ml Kód: 8712561953474
  Zendium Complete Protection ústní voda 500 ml
  Skladem (2 ks)

  Zendium Complete Protection ústní voda obsahuje směs složek k posílení obranyschopnosti ústní dutiny a pomáhá bojovat s příčinami zubního kazu a s potížemi s dásněmi. Obsahuje fluoridy (225 ppm).

  • Pro dlouhodobé používání
  • Obsahuje přirozené enzymy a proteiny, které chrání Vaše ústa
  • Ústní voda neobsahuje alkohol a je vhodná i pro citlivé dásně
  • Bojuje proti příčinám vzniku zubního kazu
   

  Použití:
  Ústní vodu není potřeba ředit. S 10 ml ústní vody proplachujte ústa po dobu 60 sekund. Pro dosažení optimálních výsledků po použití ústní vody již nevyplachujte. 

  Upozornění:
  Přípravek není vhodný pro děti do 12 let. Neobsahuje alkohol.


  125 Kč
     
  Značka: Zendium Záruka: 5/2021

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.