Thalgo, Francie

Webová stránka značky: Thalgo, Francie

Vizionářský lékárník André Bouclet měl vždy vášeň pro regenerační sílu moře. V roce 1964 vytvořil Thalgo (kombinace „Thalassoterapie“ a „Řas“ -Algae), první laboratoř specializující se na produkty péče o pleť na bázi řas a mořských výtažků, určené pro lékařský svět a centra thalassoterapie.

V roce 1966 vyvinul André Bouclet unikátní a revoluční metodu mikronizace řas. Jedná se o exkluzivní a inovativní metodu, která rozkládá buněčné stěny řasy a uvolňuje její obsah při zachování aktivních látek. Výjimečná jemnost získaného prášku z řas (několik desítek mikronů) podporuje pronikání a asimilaci během horkých koupelí nebo zábalů s těmito mikronizovanými řasami.

Od té doby byla provedena řada vědeckých studií, které prokázaly pozoruhodné vlastnosti mikronizovaných řas. V nezměněné podobě jsou tyto mikronizované řasy dodnes používány ve složení produktů Thalgo.

S neustálým důrazem na ženskou krásu čerpá výzkumné centrum Thalgo inspiraci z rovnováhy druhů žijících v moři. Ty čelí extrémním podmínkám přežití jako je tlak, teplota, radiace nebo tma. Thalgo identifikuje aktivní molekuly s výjimečnými vyrovnávacími vlastnostmi. Tyto aktivní mořské látky, koncentrované do vysoce účinného složení produktů, pomáhají posilovat pleť a obnovovat její rovnováhu pro zdůraznění přirozené krásy.

Protože se kosmetika Thalgo zrodila z moře, přijala společnost závazek, že bude minimalizovat svoji ekologickou stopu ve všech fázích vývoje a investic, aby aktivně chránila biodiverzitu a životní prostředí.

thalgo logo

Žádné produkty značky Thalgo, Francie nebyly nalezeny...