Jonzac, Francie

Webová stránka značky: Jonzac, Francie
 

Eau Thermale Jonzac patří do skupiny Léa Nature Group. LÉA NATURE je rodinná nezávislá skupina, která vyvíjí přírodní a ekologické produkty pro zdraví a potraviny, kosmetiku, doplňky stravy a výrobky pro domácnost. Jejím posláním je přispívat k harmonizaci planety prostřednictvím zdravých a chutných produktů, které respektují lidstvo a biologickou rozmanitost, a prostřednictvím jednoduchých, pevných a trvalých závazků. Jako oddaná a společensky odpovědná společnost je společnost LÉA NATURE přesvědčena, že je třeba věnovat stejné úsilí jejímu ekonomickému rozvoji, sociální odpovědnosti a iniciativám na ochranu životního prostředí. Sídlo společnosti získalo certifikaci «Climate Commitment» a «Biodiversity Commitment» od Ecocertu pro dynamické řízení skleníkových plynů a jejich dopadů na životní prostředí. Postupy podnikové sociální odpovědnosti (CSR *) společnosti ECOCERT 26000 hodnotily jako dosažení úrovně excelence. Centrála se sídlem v Périgny poblíž La Rochelle byla postavena v souladu s hodnotami společnosti a zahrnuje ekologické stavební materiály i obnovitelné zdroje energie. LÉA NATURE je jedním z předních francouzských dárců 1% pro Planet Club. Jedná se o mezinárodní iniciativu podporovanou 1 200 společnostmi, které věnují 1% svého celkového prodeje na podporu 3 000 neziskových organizací na ochranu životního prostředí. Značky LÉA NATURE podporují projekty zaměřené na: podpora rozvoje udržitelného drobného zemědělství (ekologické zemědělství, agroekologie, permakultura atd.);boj proti hlavním překážkám udržitelného zemědělství (GMO, pesticidy);opětovné zalesňování a zachování biologické rozmanitosti. Od roku 2007 věnovala skupina LÉA NATURE více než 6 milionů eur ekologickým sdružením.

Při tvorbě Eau Thermale Jonzac® vyvinula Laboratoire LÉA NATURE novou generaci produktů péče o pleť, které nabízejí vylepšenou kosmetickou účinnost při zachování fyziologie pokožky a ohleduplnosti k přírodě. Základní víra LABORATOIRE LÉA NATURE ve vědecké inovace, které zůstávají šetrné k přírodě a ohleduplné k ženské pokožce, je kořenem kosmetické excelence dosažené u produktů Jonzac: - výkony a senzorické vlastnosti, které odpovídají konvenční kosmetice (přihlášené patenty inovací, vůně a textury byly ověřeny slepými srovnávacími testy s předními konvenčními značkami kosmetiky, testování účinnosti prováděné na všech hotových výrobcích);- extrémní tolerance * vzorce požadované pro dermokosmetické výrobky;- bezpečnost použití zaručená přirozeností našich produktů a nepřítomností látek, které jsou podle ekologických norem zakázány. 

Kůže je přirozený inteligentní štít, který je schopen reagovat na prospěšné prvky. Vytvoření osmózy mezi přírodními složkami, které se váží na pokožku, znamená pozitivní pokrok ve vývoji nové kosmetiky. Termální pramenitá voda Jonzac je hypermineralizovaná a izotonická, což znamená, že její minerální složení je velmi podobné složení kožních buněk. Tato voda, která nabízí jedinečné vlastnosti, je kombinována s organickými recepturami, které neobsahují žádné ucpávající nebo potenciálně škodlivé přísady, a vytvářejí tak produkty péče o pleť Eau Thermale Jonzac®, které se přirozeně lepí na pokožku a zajišťují lepší vstřebávání a účinnost účinných látek. * Formulováno, aby se minimalizovalo riziko alergických reakcí.

Vřídelní voda Jonzac je čerpána přímo z původního prostředí, v hloubce více než 1850 m. Unikátní, měkký, neuvěřitelně čistý a s vysokým obsahem minerálů získal za svou účinnost akreditaci od Académie de Médecine. Několik klinických studií potvrzuje jeho působení na pokožku: voda z termálního pramene Jonzac má schopnost regenerovat kožní bariéru pokožky. Tato čistá, jemná a hypermineralizovaná voda je také izotonická a dokonale podporuje integritu kožních buněk. Výjimečné vlastnosti Hypertermální 62 °Bakteriologicky čistý: nakreslený v hloubce 1850 metrů. Hypermineralized & isotonic: Jeho vysoká koncentrace minerálů je přirozeně blízká jedné z kožních buněk. Jeho jedinečné vlastnosti vyplývají z vlastností vody (hypertermální, s vysokým obsahem minerálů, bakteriologicky čisté, vysoce chráněné) Dermokosmetické vlastnosti ISOTONIC = PERFEKTNÍ DOSTATEČNOST: Vřídelní voda Jonzac nenarušuje přirozenou fyziologickou rovnováhu pokožky. Jeho vysoká koncentrace minerálů je přirozeně blízká pokožce. Vřídelní voda Jonzac pomáhá regenerovat hydratační bariéru pokožky pro okamžitou i dlouhodobou hydrataci. Vřídelní voda Jonzac pomáhá omezit zarudnutí a uklidnit pokožku, takže je obzvláště přizpůsobena citlivé pokožce.

 

255
2561255256
   
 • Jonzac eau thermale apaisante 300ml Kód: 3517360001778
  JONZAC Termální isotonická voda ve spreji 300 ml
  Skladem (5 ks)

  Termální pramenitá voda Eau de Jonzac pochází z původního prostředí (z hloubky 1850 m), aby nabídla své uklidňující, nedráždivé a regenerační vlastnosti pro celou rodinu. Čistá a bohatá na minerály (calcium, magnesium, mangan) umožňuje regenerovat pokožku a aktivovat metabolismus obnovy buněk.

  Hypoalergenní, bez vůně a bez konzervačních látek. Dermatologicky testováno. Vhodný pro všechny typy pleti, dokonce i pro tu nejcitlivější. 

  POUŽITÍ:

  Nastříkejte na pokožku jemnou "mlhu". Nechte 2-3 minuty působit. Opakujte dle potřeby. Po použití trysku propláchněte.


  255 Kč
     
  Značka: Jonzac, Francie Záruka: 6/2023

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.