Ere Perez, Austrálie

Webová stránka značky: Ere Perez, Austrálie

Každý, kdo se setká s Ere, souhlasí s tím, že je na ní něco zvláštního - možná je to mystický vliv jejího latinského dědictví. Dětství strávené v Mexiku s dědečkem, mužem tradiční medicíny a matčiným vkusem pro domácí léky a kosmetické recepty způsobily, že Ere byla zvědavá na vliv přírody a uzdravení. Získala bakalářský titul v oboru výživy a certifikace v oblasti naturopatie, Bachových květů a akupunktury. Ere emigrovala do Austrálie se svým bohatým kulturním dědictvím a snila o své vlastní linii přírodních krás. V roce 2002 se uskutečnil její sen a v Bondi Beach v Sydney se narodila Ere Perez Natural Cosmetics. Pro Ere je přírodní krása o tom, jak žijete svůj život, jak se spojujete se světem a jak vyživujete své tělo - zevnitř i zvenčí.

Značka Ere Perez je založena na vědě a síle rostlin. Vytváří inovativní make-up a péči o pleť pro dnešní zákazníky, kteří hledají minimální, etickou a zdravou krásu. Recepty obsahují jedinečné superpotravinové přísady vybrané pro jejich výkon a vlastnosti revitalizace pokožky. Ceníme si jednoduchosti a věříme ve filozofii, že méně je více. Naše 18leté zkušenosti z nás dělají důvěryhodné vůdce v poskytování čisté krásy. Jsme hrdí na to, že jsme jednou z mála přírodních značek nabízejících péči o pleť i líčení. Věříme, že každý z našich produktů je padající hvězdou v rozvoji péče o pleť a krásy na vyšší úroveň. 

Kosmetika Ere Perez má přírodní složení z rostlinných výtažků a minerálů, bez chemických látek — bez BHT a BHA, minerálních olejů, nano částic, parabenů, parafínu, petrochemie a chemických vůní. Značka získala certifikáty Cruelty Free, Vegan, Non GMO, WE SUPPORT a NO CO2.

 Ere-Perez logo

Žádné produkty značky Ere Perez, Austrálie nebyly nalezeny...