SVR Essence Hydra B3 150 ml

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: SVR, Francie

SVR Essence Hydra B3 je bohatý na vitamín B3, známý také jako niacinamid. 

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 3662361000944
730 Kč Měrná cena: 4,87 Kč / 1 ml
SVR Essence Hydra B3 150 ml
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: SVR, Francie
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1500 Kč
Vyberte si dárek
Vyberte si dárek
k objednávce nad 650 Kč
Poradíme při výběru
Poradíme při výběru
denně po telefonu i e-mailu
Zítra u vás
Zítra u vás
při objednání do 10:00

SVR Essence Hydra B3 je bohatý na vitamín B3, známý také jako niacinamid. Tato multikorekční účinná látka posiluje a obnovuje kožní bariéru. SVR jej koncentruje na 2% k opravě oslabené pokožky. Vitamin B3 zvlhčuje a posiluje pokožku. Ve spojení se dvěma kyselinami hyaluronovými s různou molekulovou hmotností (střední a vysokou), Essence (B) hydratuje dehydratovanou pokožku. 

Minimalistický vzorec s pouze 15 přísadami a bez vůně je speciálně navržen pro citlivou pokožku. Obsahuje 83% složek přírodního původu konzervovaných ve 25% recyklované plastové lahvi, která je 100% recyklovatelná. 

Nekomedogenní. Bez parfému. Testováno pod dermatologickou kontrolou a na 100% citlivých pletích.  

Použití:

Aplikujte ráno a večer na čistou pokožku pod sérum nebo pod pleťový krém pomocí vatového tampónu nebo dlaně.

Složení:

Aqua/Water/Eau, Propylene glycol, Glycerin, Diglycerin, Isopentyldiol, Niacinamide, Saccaride isomerate, sodium hyaluronate, 1,2- Hexanediol, Caprylyl glycol, Citric acid, Pentylene glycol, Sodium citrate, Sodium lactate, Xanthan gum.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o pleť
Hmotnost: 0.3 kg
EAN: 3662361000944
? Použiji na: Pleť
? Forma: Voda
? Objem: 150 ml
? Pro koho: Dospělí
Typ pleti/pokožky: Všechny typy pleti
? Účinek: Hydratace, Rozjasňující, Vyhlazující
Značka: SVR
Adresa výrobce: Laboratoires SVR, 38 Cr Albert 1er 75008 Paris, France

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ds gel moussant regulateur
235 Kč
Měrná cena: 1,57 Kč / 1 ml

Velmi šetrný gel/gelový šampón vytvářející bohatou pěnu dokonale čístí a zvláčňuje vlasovou pokožku se sklonem k tvorbě lupů. Je produktem řady Uriage DS.

 

Kód: 3661434000089
uriage roseliane cc krém spf30 40ml 23446
430 Kč
Měrná cena: 10,75 Kč / 1 ml

Uriage Roséliane krém proti zarudnutí SPF30 má krémovou texturu, je nemastný a trvale zklidňuje pocity přehřátí a pnutí, redukuje zarudnutí a přináší vysokou ochranu SPF30, aby se zabránilo jejich vzniku. Je produktem řady Uriage Roséliane.

 

Kód: 3661434023446
ultimate hyaluronic acid resurfacing duo moisturiser
Doprava zdarma
2 030 Kč
Měrná cena: 40,60 Kč / 1 ml

Obnovující hydratační pleťový krém duo s kyselinou hyaluronovou.

 

Kód: 5060762540287
Payot Pate grise pasta 15ml
499 Kč
Měrná cena: 33,27 Kč / 1 ml

Payot Pate originale stop bouton je ideální péče pro rychlejší zmizení malých pupínků a je nezbytná pro pomoc vaší pleti, když se objeví malý pupínek. 

Kód: 3390150588624
deluxe hyaluronic acid vivifying face eye night cream
Doprava zdarma
2 030 Kč
Měrná cena: 40,60 Kč / 1 ml

Luxusní noční krém na obličej a oči s oživující kyselinu hyaluronovou, který pokožku hluboce vyživuje. 

Kód: 5060762540089
advanced bio ultra fine texture day moisturiser
Doprava zdarma
1 750 Kč
Měrná cena: 35 Kč / 1 ml

Advanced Bio Ultra-Fine Texture Day Moisturizer je obohacen o uklidňující a hydratační látky.

Kód: 647732736151
Roseliane CC krém SPF50+ 40ml
385 Kč
Měrná cena: 9,63 Kč / 1 ml

Uriage Roséliane CC Cream SPF50 je lehce tónovaný CC krém bohatý na termální vodu Uriage, speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku se zarudnutím. Je produktem řady Uriage Roséliane.

 

Kód: 3661434023484
uriage hyseac SOS
278 Kč
Měrná cena: 18,53 Kč / 1 ml

Uriage Hyséac SOS Vysušující gel je určený pro smíšenou až mastnou pleť se sklonem k akné.

Kód: 3661434010026
payot pate grise Sleeping Creme Purifiante noční krém 50ml
825 Kč
Měrná cena: 16,50 Kč / 1 ml

Payot Pâte Grise Sleeping cream je noční krém, speciálně určený pro smíšenou a mastnou pleť.  

 

Kód: 3390150585258
uriage xemose vyzivujici krem pro plet C8+
299 Kč
Měrná cena: 7,48 Kč / 1 ml

Vyživující krém Uriage Xémose je speciální péče pro velmi suchou až atopickou a citlivou pleť. Je produktem řady Uriage Xémose.

Kód: 3661434004865
uriage roseliane krém 40ml 2025
365 Kč
Měrná cena: 9,13 Kč / 1 ml

Krém na citlivou pleť se sklonem k zčervenání. Je produktem řady Uriage Roséliane. 

 

Kód: 3661434023453
uriage roseliane čistící fluid 250ml 2025
365 Kč
Měrná cena: 1,46 Kč / 1 ml

Dermočistící fluid Roséliane dokonale odstraňuje z pleti všechny nečistoty. Je produktem řady Uriage Roséliane.

 

Kód: 3661434023491
2 1 glutamic skin lightening dark spot reducer
Doprava zdarma
1 680 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 1 ml

Péče k redukci tmavých skvrn a kyselina glutamová pomáhá zesvětlovat pleť. 

Kód: 669203926403
lierac hydragenist krém 50ml
Doprava zdarma
735 Kč
Měrná cena: 14,70 Kč / 1 ml

Hydratační krém proti stárnutí normální a suchou pleť.

Kód: 3701436910938
URIAGE Roséliane vyživující denní krém 50 ml 3400
435 Kč
Měrná cena: 8,70 Kč / 1 ml

Výživný krém na citlivou pleť se sklonem ke zčervenání. Je produktem řady Uriage Roséliane. 

 
Kód: 3661434023460