INVE Beauty kapesníčky 10ks
10 kusů trojvrstvých ubrousků v malém balení vhodným pro každodenní použití.



10 kusů trojvrstvých ubrousků v malém balení vhodným pro každodenní použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odlíčení a čištění pleti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Pratelné odličovací tampony.
Kosmetické vatové tampony. 100% bavlna.
Pratelné odličovací tampony.
Pratelné odličovací tampony.
Kosmetické vatové tampony. 100% bavlna.
Podobné produkty
Čisticí mléko je ideální pro jemné čištění, zklidnění a redukci zarudnutí na citlivé a reaktivní pleti celé rodiny.
Uriage Cleansing Cream je čisticí krém s termální vodou z francouzských Alp, který vyživuje a chrání citlivou pokožku celé rodiny. Je produktem řady Uriage Hygiene.
Úžasná hydratace, energie a vitalita pro každou pleť. Příjemně osvěžuje a pomáhá regeneraci těla i duše. Ideální pro dospělé i děti.
Jemný čisticí krémový gel Xémose byl speciálně vyvinut pro suchou až atopickou pokožku, kterou jemně čistí a nezatěžuje ji. Je produktem řady Uriage Xémose.
Čisticí pěnivý gel La Roche-Posay Effaclar je díky účinným látkám ideálním prostředkem pro každodenní hloubkové čištění mastné, nebo podrážděné pleti.
Zklidňující čisticí gel na popraskanou pokožku Uriage Bariéderm Cica je antibakteriální přípravek pomáhající při kožních problémech. Je produktem řady Uriage Bariéderm.
SVR Sebiaclear čistící gel je čistící a exfoliační čisticí gel bez mýdla speciálně vyvinutý pro mastnou a citlivou pokožku.
Hydratační čisticí pěnící olej s obsahem 3 esenciálních ceramidů a lipidů.
Olej Uriage Xémose je ideální volbou pro každodenní ošetření suché pleti. Je produktem řady Uriage Xémose.
Pokud je Vaše pokožka suchá až hrubá, vyzkoušejte čisticí a vyhlazující péči s kyselinou salicylovou.
Sada obsahuje:
My Payot Super Eye Energiser 15 ml
My Payot Vitamin-Rich Radiance Cream 30 ml
My Payot Anti-Pollution Radiance Mist 100 ml

