Rottapharm s.r.l. (Mylan)

Webová stránka značky: Rottapharm s.r.l. (Mylan)

Výrobky Saugella pocházejí z výzkumu a vývoje laboratoře Rottapharm/Madaus: specialistu na inovativní terapeutická řešení, zejména v gynekologické oblasti. Každý produkt Saugella byl pečlivě vyvinut s přírodními rostlinnými extrakty známými pro svou bohatost a ctnosti. Řada Saugella byla vyvinuta tak, aby respektovala citlivé sliznice a sledovala každý krok života žen.

Skupina Rottapharm/Madaus zahájila svou činnost v roce 1961, když Luigi Rovati založil v Monze (Itálie) Rotta Research Laboratorium. Od té doby se společnost vždy zaměřovala na výzkum, inovace, vývoj a celosvětovou distribuci nových, hlavně farmaceutických produktů a později rozšířila činnost v oblasti para-farmaceutických produktů. Tradiční výzkumná pole skupiny v oblasti gastrointestinálního / trávicího ústrojí a v osteoartikulární oblasti byla rozšířena intenzivní činností o oblasti hormonální substituční terapie / zdraví žen / gynekologie a v poslední době kardiovaskulární, respirační trakt a oblasti centrálního nervového systému. V roce 2000 se po akvizici značek Saugella a Babygella společnost Rottapharm stala součástí sektoru osobní péče a získala vedoucí postavení na trhu s produkty osobní hygieny prodávanými v lékárnách. Současně vyvinula společnost Rottapharm nutraceutickou produktovou řadu založenou na přírodních surovinách.
Saugella je široká škála produktů péče o intimní partie, které splňují všechny potřeby žen v každé fázi jejich života. Dnes, značka skupiny Mylan, podporuje ženy již od raného věku pomocí specifických produktů pro jejich hygienu a intimní pohodu. Kvalita, inovace, dostupnost jsou hodnoty společnosti Mylan: stejné hodnoty, které Saugella obhajuje více než 40 let. Saugella se neustále obnovuje vývojem produktů, které splňují požadavky každé ženy. Od raného věku malých děvčat až po hydratační gely pro zralé ženy, Saugella respektuje tělo žen tím, že nabízí ošetření přizpůsobené změnám vaginální flóry. Receptury Saugella byly pečlivě vyvinuty s výtažky z rostlin, které jsou známé pro jejich bohatost. Pánové, Saugella na vás také myslela tím, že vyvinula Saugella Homme, péči poskytující osvěžující a uklidňující pocit. Jeho fyziologické pH je vhodné jak pro tělo, tak pro intimní partie.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
saugella natural antiseptic ubrousky14977
99 Kč

Intimní ubrousky Saugella Natural Antiseptic jsou ideálním řešením, které vám zajistí svěžest a pohodu v kteroukoli denní dobu. Tyto intimní ubrousky v měkkých a odolných látkách jsou nasáklé krémem Saugella formulovaným na základě přírodních extraktů tymiánu s antiseptickou silou. Tyto ultra praktické ubrousky umožňují účinnou hygienu zvláště doporučovanou během menstruace, během těhotenství, po porodu a na místech ohrožených infekcí (bazén, tělocvičny, pláž atd.). Mohou být také použity jako péče o hygienu v případě inkontinence, aby se zabránilo zápachu.

POUŽITÍ:

Používejte dle potřeby. Není potřeba oplachovat.

Kód: 3401360107618
saugella poligyn 15 ubrousky
99 Kč

Intimní ubrousky Saugella Poligyn obsahují heřmánek, který zvlhčuje a zklidňuje křehkou sliznici. Toto praktické balení s opětovně uzavíratelným pouzdrem obsahuje 15 ubrousků velkých rozměrů. Tyto ubrousky jsou pH neutrální, bez parabenů, ftalátů a mýdla. 

POUŽITÍ:

Používejte dle potřeby. Není potřeba oplachovat.

Kód: 3700343901534
saugella dermoliquid 15 ubrousky
99 Kč

Intimní ubrousky Saugella Dermoliquid se šalvějí přináší svěžest a ochranu pro každodenní intimní hygienu. Toto praktické balení s opětovně uzavíratelným pouzdrem obsahuje 15 ubrousků velkých rozměrů. Tyto ubrousky jsou pH neutrální, bez parabenů, ftalátů a mýdla. 

POUŽITÍ:

Používejte dle potřeby. Není potřeba oplachovat.

Kód: 3700343901527
saugella you fresh 16644
196 Kč

Denní intimní hygiena Saugella You Fresh je čisticí emulze pro každodenní intimní hygienu žen, založená na:

- derivátu mentolu, osvěžující aktivní z nové generace, který zajišťuje okamžitou svěžest

- přírodním extraktu z tymiánu pro přirozenou aktivní ochranu

- přírodním extraktu z měsíčku pro zklidňující účinek

- tensioaktivech přírodního původu pro jemné čištění

- Xanthan Gum k zajištění dlouhodobého pocitu svěžesti a dlouhodobého zvlhčení po každé intimní hygieně

Bez parabenu, bez ftalátů, bez mýdla.

POUŽITÍ:

Používejte denně jako mýdlo na intimní partie. 

Skladujte na chladném místě.

Kód: 3700343901596

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem