Rottapharm s.r.l. (Mylan)

Webová stránka značky: Rottapharm s.r.l. (Mylan)

Výrobky Saugella pocházejí z výzkumu a vývoje laboratoře Rottapharm/Madaus: specialistu na inovativní terapeutická řešení, zejména v gynekologické oblasti. Každý produkt Saugella byl pečlivě vyvinut s přírodními rostlinnými extrakty známými pro svou bohatost a ctnosti. Řada Saugella byla vyvinuta tak, aby respektovala citlivé sliznice a sledovala každý krok života žen.

Skupina Rottapharm/Madaus zahájila svou činnost v roce 1961, když Luigi Rovati založil v Monze (Itálie) Rotta Research Laboratorium. Od té doby se společnost vždy zaměřovala na výzkum, inovace, vývoj a celosvětovou distribuci nových, hlavně farmaceutických produktů a později rozšířila činnost v oblasti para-farmaceutických produktů. Tradiční výzkumná pole skupiny v oblasti gastrointestinálního / trávicího ústrojí a v osteoartikulární oblasti byla rozšířena intenzivní činností o oblasti hormonální substituční terapie / zdraví žen / gynekologie a v poslední době kardiovaskulární, respirační trakt a oblasti centrálního nervového systému. V roce 2000 se po akvizici značek Saugella a Babygella společnost Rottapharm stala součástí sektoru osobní péče a získala vedoucí postavení na trhu s produkty osobní hygieny prodávanými v lékárnách. Současně vyvinula společnost Rottapharm nutraceutickou produktovou řadu založenou na přírodních surovinách.
Saugella je široká škála produktů péče o intimní partie, které splňují všechny potřeby žen v každé fázi jejich života. Dnes, značka skupiny Mylan, podporuje ženy již od raného věku pomocí specifických produktů pro jejich hygienu a intimní pohodu. Kvalita, inovace, dostupnost jsou hodnoty společnosti Mylan: stejné hodnoty, které Saugella obhajuje více než 40 let. Saugella se neustále obnovuje vývojem produktů, které splňují požadavky každé ženy. Od raného věku malých děvčat až po hydratační gely pro zralé ženy, Saugella respektuje tělo žen tím, že nabízí ošetření přizpůsobené změnám vaginální flóry. Receptury Saugella byly pečlivě vyvinuty s výtažky z rostlin, které jsou známé pro jejich bohatost. Pánové, Saugella na vás také myslela tím, že vyvinula Saugella Homme, péči poskytující osvěžující a uklidňující pocit. Jeho fyziologické pH je vhodné jak pro tělo, tak pro intimní partie.

Žádné produkty značky Rottapharm s.r.l. (Mylan) nebyly nalezeny...