Novexpert, Francie

Webová stránka značky: Novexpert, Francie

Cyrille Telinge řídil 10 let laboratoř předtím než se v roce 2008 svými kolegy rozhodl založit Novexpert. Inspirován novými poznatky z epigenetiky, které odhalily, že se lidské tělo chová jako houba, která do sebe vpíjí všechny látky ze svého okolí. Cyrille se rozhodl změnit přístup ke kosmetice. Takový který spojuje vědecké poznatky a přírodní složení. Chce odprostit kosmetický průmysl od hledání nových trendů, ale věnovat mu hluboký, nezávislý a odpovědný výzkum.

Novexpert je především výzkumné centrum provozované vědci. Protože právě oni řídí Novexpert, je snadné si představit jejich priority. Vyrábějí produkty, které odpovídají jejich vědeckému přesvědčení. Ne k marketingu. 

Naše ochranná známka je vzorec, musí být ztělesněním našich zjištění. Nejvýraznějším znakem je Novaxyline, který má exkluzivní patent. Tento agent proti stárnutí, inspirovaný tajemstvím stoletých lidí z ostrova Okinawa, čerpá z velmi specializované technologie: epigenetiky, která měří úzké spojení mezi prostředím a genovou aktivitou. 

Aby bylo jasno: vyrábíme výrobky, o kterých sníme, a doufáme, že budete sdílet naše chutě a naše hodnoty. Cesta k účinnosti často spočívá ve velmi vysokých koncentracích: 25% komplexního vitaminu C, 1,6% čisté kyseliny hyaluronové ... méně slov a více čísel.

Odpovídáme vám, a to znamená, že se neustále a úplně oblékáme do vaší kůže. Bez ohledu na vaši situaci byste nemuseli naše vzorce zpochybňovat. Celá řada péče o pleť Novexpert neobsahuje žádná opatření ani varování pro těhotné nebo kojící ženy. Je to jasně napsáno černobíle. Falešná upozornění nebo legitimní polemiky, pochybování o té či oné přísadě vás vede k tomu, abyste se ptali. Důraznou odpovědí společnosti Novexpert je, že péče o pleť Novexpert je 100% certifikovaného * přírodního původu a neobsahuje stovky kontroverzních molekul.

* kromě Boosteru s Vitamínem C

formule bez kompromisů

Žádné produkty značky Novexpert, Francie nebyly nalezeny...