DOVOLENÁ od 9.8. do 16.8. Expedice objednávek od 17.8.2022. Děkujeme za pochopení.

Jack N' Jill, Austrálie

Webová stránka značky: Jack N' Jill, Austrálie
 

Značka Jack N' Jill Kids, založená v roce 1940, byla pojmem a s láskou na ni vzpomíná mnoho australských dětí vychovaných v 50., 60. a 70. letech. Dnes rodinnou firmu oživili manželé Rachel a Justin Bernhautovi z Melbourne (Austrálie), kteří se po narození svého prvního dítěte rozhodli přidat k rodičům na celém světě, kterým záleží na současných problémech s prostředím a na tom, jaké přímé účinky mají na naše děti.

Zubní pasta Jack N' Jill je pro děti 100% bezpečná - obzvláště s ohledem na to, že děti pastu často polykají. Je dostupná v různých příchutích, které jsou v certifikované organické kvalitě, jakož i měsíček lékařský pro zklidnění dásní.

Společnost EWG's (Environmental Working Group) označila zubní pasty Jack N'Jill za nejbezpečnější dětské zubní pasty, neobsahující žádné chemikálie. Společnost EWG's je jednou z největších společností na světě, které informují o bezpečnosti produktů. 

Kromě zubní pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili první dětské zubní kartáčky z kukuřičného škrobu, řada silikonových kartáčků pro péči od prvního zoubku, které jsou vyrobeny ze vzácného lékařského a potravinářského silikonu, pohárky z bambusových a rýžových plev a pytlík ze 100% přírodní bavlny.

Balení produktů jsou navrženy tak, aby byly minimalistické, recyklovatelné a bez BPA.

Jack N'Jill je společnost ohleduplná vůči přírodě. Balení produktů jsou navrženy tak, aby byly minimalistické, karton je z recyklovatelného papíru a okénko ze stoprocentního kukuřičného škrobu.

120
8851120885

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem