Good Gout, Francie

Webová stránka značky: Good Gout, Francie

Good Goût je francouzská značka biopotravin, která má ambice nabízet chutné a zdravé jídlo pro kojence a děti. Společnost byla založena v roce 2010 a začala uvedením řady produktů pro děti od 4 měsíců.

S jedinou ingrediencí v centru pozornosti je cílem značky představit dětem skutečnou chuť jídla, aniž by recepty utopili v litrech vody nebo přidávali zbytečné přísady, jako jsou brambory, mrkev nebo jablko. Žádné konzervanty, přísady, GMO, texturizátory ani barviva... Na jejich receptech nenajdete nic divného! Jsou prostě vyrobeny z ingrediencí, které najdete v kuchyni, jako byste to všechno uvařili sami! Všechny jejich recepty na dětská jídla jsou vytvořeny šéfkuchařem se dvěma Michelinovými hvězdami, Christophe Hay, který se snaží vylepšit chuť ovoce a zeleniny, protože jsou přesvědčeni, že miminka a děti si zaslouží to nejlepší.

V roce 2018 Good Goût také uvedl na trh novou řadu produktů pro děti starší 3 let. Při nezměněných hodnotách značka používá surové a přírodní suroviny (třtinový cukr, celozrnnou mouku, hořkou čokoládu, máslo atd.) k výrobě lahodných svačin, sušenek nebo snídaňových cereálií, které jsou vždy o 30 % méně sladké! Jako obvykle žádný palmový olej, kukuřičný sirup ani nic jiného v seznamu ingrediencí.

GG logo

Žádné produkty značky Good Gout, Francie nebyly nalezeny...