Freche Freunde, Německo

Webová stránka značky: Freche Freunde, Německo

Všechno to začalo zakládajícími rodiči Natachou a Alexem Neumannovými. Jako rodiče tří dětí žijících v Berlíně a jako tety a strýcové celé řady neteří a synovců vědí, že rodiče chtějí pro své ratolesti jen to nejlepší – zejména pokud jde o výživu. To, že čerstvé ovoce a zelenina ke zdravému jídelníčku patří, je jim samozřejmě jasné! 

Rychle si však uvědomili, že není tak snadné najít dětské svačiny, které by nebyly příliš sladké a plné nevýslovných přísad. Svačiny pro děti se spoustou ovoce a zeleniny A taky zábava? Tehdy to bylo nemyslitelné. Pro Natachu a Alexe to byl startovací signál k tomu, aby se pustili do tohoto ovocně-zeleninového dobrodružství! 

Po letech v potravinářském průmyslu a pozicích na manažerské úrovni pro mezinárodní společnosti se mladí rodiče rozhodli pro tradiční kariérní žebříček ve velké korporaci a místo toho si šli za svým snem a v roce 2010 založili vlastní společnost, která měla smysl: zrození německé značky Freche Freunde. 

Cílem společnosti Freche Freunde je přinést pozitivní změnu ve stravování budoucích generací. Proto jsou jejich BIO svačinky pro děti vyráběny a baleny tak, aby byly vždy k dispozici na cestách a nemuseli jste sáhnout pro nějaké nezdravé sladkosti se zbytečnými přísadami. Samozřejmě je nejlepší, když si děti pochutnávají na čerstvém ovoci a zelenině. Výrobky Freche Freunde však nejsou jejich náhradou nebo dokonce alternativou. Jsou navrženy do takových těch rušných dnů, kdy potřebujete rychle a honem nabídnout dětem zdravou svačinu a není čas na krájení jablíčka. Zkrátka se vyplatí mít Freche Freunde vždy po ruce, ať už jdete do města na procházku nebo jedete na výlet.

logo-freche-freunde

 

Žádné produkty značky Freche Freunde, Německo nebyly nalezeny...