Evian

Webová stránka značky: Evian
 

Pojďme se podívat zpět tam, kde to všechno začalo: 1789, abychom byli přesní. Nebyl to ledajaký rok, byl to nejdůležitější rok v historii vody Evian: rok, kdy místní francouzský šlechtic, markýz de Lessert, ve městě Évian-les-Bains objevil přírodní pramen pramenité vody. Když byl venku na procházce, dostal žízeň a napil se z toho, co se ukázalo být mnohem víc než obyčejný pramen. Markýz zjistil, že tato konkrétní voda je tak ‚lehká a snadno pitná‘, že ji začal pít pravidelně.

Slovo dalo slovo a pramen se stal tak populárním, že voda byla stáčena do lahví a prodávána místní komunitě. Brzy poté lidé chtěli víc než jen pít vodu, chtěli se do ní plně ponořit. V roce 1806 byly otevřeny první termální lázně, po nich v roce 1826 první stáčírna. Město se stalo oblíbeným a módním cílem návštěvníků z celé Evropy i mimo ni. Od té doby se Evian voda stala synonymem zdraví, hydratace a skromného města ve francouzských Alpách.

89
9018990
   
 • Evian voda 50ml Kód: 3068320012506
  EVIAN minerální voda sprej 50ml
  Momentálně nedostupné

  Evian Facial Spray Atomizer zvlhčuje, osvěžuje a tonizuje pokožku. Pomáhá fixovat make-up a získává skutečný pocit čerstvosti a čistoty. Přírodní minerální voda z Alp těží z vyváženého minerálního složení a neutrálního pH, které vyhovuje všem typům pokožky.

  POUŽITÍ:

  Nanášejte z dostatečné vzdálenosti přímo na pleť nebo pokožku. Pro dosažení optimálního účinku nestírejte ani nevysušujte tampóny. Používejte podle potřeby i několikrát denně.


  89 Kč
  Značka: Evian Záruka: 10/2022

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem