Ceba, Polsko

Webová stránka značky: Ceba, Polsko

Historie firmy sahá do roku 1989. Dva kamarádi - inženýři s hlavami plnými nápadů se usilovně snažili prosadit v celé řadě nejrůznějších odvětví. A tehdy přišla ta chvíle... Chvíle, kdy oba založili rodiny a stali se tatínky. Vynalézavost a zběhlost v technologických novinkách byla vždy jejich silnou stránkou a jak víme, nejlepší vynálezy se rodí z vlastní potřeby. A právě tehdy, na začátku 90. let vznikla dnes již všem známá a hojně využívaná elektronická chůvička. Prototyp naší chůvičky se sice ještě musel připojovat do zásuvky a nemohl se pochlubit všemi moderními funkcemi dnešních výrobků, ale pracoval dobře a bezchybně. Bohužel nápaditost našich inženýrů předběhla svou dobu (a poptávku na polském trhu). V té době o tohoto pomocníka v domácnosti nikdo neprojevil zájem. Věřili byste tomu? Nechce se tomu věřit! Další souhra náhod přispěla k tomu, že se firma začala rozvíjet v branži, která ji proslavila. 

 

Později přišla řada na přebalovací podložky - a na tomto místě se CEBA může pochlubit tím, že je jejich vedoucím producentem v celé Evropě. 

A v roce 2010 přišla další velká revoluce - Cebuška®, polštářek pro matku a dítě... První relaxační a kojící polštář v Polsku vyplněný polystyrenovými mikrokuličkami. Polštářky přispívají k pohodlí v těhotenství, ve spánku nebo při odpočinku, při kojení dítěte, ale osvědčují se také při rehabilitacích. Cebuška® nabízí komfort, podporu a harmonii, kterých lze dosáhnout díky efektu PHYSIO. 

 
 
Žádné produkty značky Ceba, Polsko nebyly nalezeny...