Natura Siberica, Rusko

Sibiř je jedinečná přírodní rezervace Ruska s volnou divočinou, nepozměněnou po celá staletí. Aby bylo možné přežít v tak drsném podnebí, sibiřské byliny a rostliny syntetizují ochranné účinné látky a mají překvapující antioxidační vlastnosti. Natura Siberica využívá tyto úžasné vlastnosti sibiřských bylin a rostlin, a přenáší všechnu jejich sílu, pro zachování mládí a krásy pleti a vlasů. Všechny naše byliny jsou sklizeny ručně. V naších laboratořích studujeme jejich jedinečné vlastnosti, abychom dosáhli maximálního účinku. Vývojáři kosmetiky Natura Siberica provádí výzkumné expedice a hledání nejlepších léčivých složek pro péči o pleť.

Naše výrobky splňují evropské standardy kvality organické kosmetiky, což je potvrzeno mnoha prestižními certifikáty (ICEA, ECOCERT, COSMOS STANDARD, BDIH). Natura Siberica – není jen přírodní kosmetika nebo jen bylinná kosmetika. Je to první certifikovaná organická kosmetika v Rusku. A opravdu fungující.

Ve společnosti Natura Siberica vedeme aktivní sociální politiku a pomáháme malým národům Severního Ruska: vytváříme nové pracovní místa na Sibiři; v roce 2012 jsme aktivně spolupracovali s Asociací původních a málo-početných obyvatel Severu a Dálného východu; v roce 2013 jsme spolu s Irkutskou botanickou zahradou zahájili program, díky kterému bude v roce 2018 vysazeno více než 70 tisíc vzácných rostlin.

V roce 2013 jsme zahájili stavbu první  organické farmy v Rusku, certifikované Evropským bio-standardem EU 834/0, na které se budou pěstovat vzácné sibiřské rostliny. Výstavba farmy se provádí společně se zástupci domorodých sibiřských národů, které nejlépe znají specifika své jedinečné krajiny a pomáhají nám ručně sklízet byliny a rostliny z divoké přírody pro výrobu kosmetiky Natura Siberica.

Spotřebitelé si váží výrobků značky Natura Siberica pro jejich přírodní základ, účinnost a finanční nenáročnost. Každoročně stoupající počet našich klientů znamená, že jsme na správné cestě. Nedávno jsme otevřeli prodejny v dánské Kodani, Tokiu (Japonsko) a Hong Kongu. Naše výrobky jsou velmi populární v Anglii, Německu, Francii a mnoha dalších zemích.

Natura Siberica má řadu mezinárodní ocenění, například:

  • Nejlepší značka Cosmoprof 2012 v italské Bologni v nominaci „Zelená kosmetika“.
  • Nejlepší organický výrobek pro matky a děti v roce 2013, Londýn, Velká Británie, Natural & Organic products Europe.
  • Nejlepší výrobek v roce 2013, dle Allure Rusko, 2013.
  • Vítěz v nominaci „Best face care product“ ( „Výrobek s nejlepší péči o obličej“) ceny Beauty Challenger Awards cenu na výstavě Beyond Beauty v Paříži.
Žádné produkty značky Natura Siberica, Rusko nebyly nalezeny...