The Pink Stuff

Miliony lidí na celém světě milují a důvěřují čisticí pastě Pink Stuff Miracle Cleaning Paste, která se vypořádá s náročnými úklidovými úkoly. Věděli jste však, že The Miracle Paste sahá až do poloviny 30. let 20. století?​

Ve 30. letech 20. století byl produkt známý jako Chemico čisticí prostředek pro domácnost a prodával se ve více než 60 zemích. Postupem času byl tento produkt mezi spotřebiteli láskyplně znám jako „The Pink Stuff“, protože měl růžovou barvu a byl v růžové plechovce.​

Během 80. let byl produkt přejmenován na Chemico The Pink Stuff. V roce 2012 byla nakonec prodána společnosti Star Brands a přejmenována na Star Drops The Pink Stuff Miracle Cleaning Paste, jak se používá dodnes.

Rodina Pink Stuff začala s čisticí pastou Pink Stuff Miracle Cleaning Paste, která je srdcem celé neustále se rozšiřující řady Pink Stuff. Každý produkt má vynikající účinnost a charakteristickou svěží, ovocnou vůni. Zanechává povrchy a prádlo bez námahy čisté a přitom úžasně voní.

Úzce spolupracujeme s naším specializovaným týmem dodavatelů, abychom zajistili, že do našich produktů budou použity pouze ty nejkvalitnější ingredience. Nikdy netestujeme na zvířatech a naše produkty jsou vhodné pro vegany.

V The Pink Stuff používáme pouze takové množství plastů a dalších materiálů, které je potřeba pro produkty, přičemž naše obaly jsou tam, kde je to možné, plně recyklovatelné.

BEZ GMO, parabenů, triclosanu.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
The Pink Stuff Multi Purpose Cleaner 850ml univerzální čistící sprej
Novinka
99 Kč

Víceúčelový čisticí sprej na tvrdé povrchy na odolné skvrny. Odstraňuje mastnotu a špínu.

Kód: 5060033822067
The Pink Stuff Cream Cleaner univerzální krémový čistič 500 ml
Novinka
85 Kč

Všestranný tekutý krémový čistič na tvrdé povrchy.

Kód: 5060033823675
The Pink stuff zázračná pěna na koupelny 750 ml
Novinka
125 Kč

Všestranný koupelnový pěnový čistič.

Kód: 5060033822104
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1500 Kč
Vyberte si dárek
Vyberte si dárek
k objednávce nad 650 Kč
Poradíme při výběru
Poradíme při výběru
denně po telefonu i e-mailu
Zítra u vás
Zítra u vás
při objednání do 10:00