• 1 z 2
 

AVENT Sada na ohřívání lahví

Neohodnoceno
 

Sada na ohřívání lahví vám umožní ohřát láhve kdekoliv. Bude jednoduše ohřívat lahve bez potřeby elektrické energie. Stačí naplnit termosku vroucí vodou, ta udrží teplotu několik hodin. Kdykoliv budete potřebovat ohřát mléko jednoduše vložíte láhev do ohřívací nádoby, naplníte ji vroucí vodou z termosky a uzavřete ochranným víčkem. 180ml mléka pokojové teploty se ohřeje jen za 2,5 minuty. Ideální na cestách jako i doma pro noční krmení! Termoska má dostatečnou kapacitu, aby ohřívala láhev pro více krmení.

• láhev není součástí balení

Poznámka: Philips AVENT nedoporučuje ohřívání dětské potravy v mikrovlnné troubě. vzhledem k nestejným teplotám pokrmu může dojít ke spálení úst nebo hrdla dítěte.

Podobný výrobek

Dostupnost Konec výroby
650 Kč
Kód produktu 8710103628132
Značka Avent
Webová stránka značky philips.cz/c-m-mo/philips...
Kategorie Sterilizátory a ohřívače lahví
Záruka 24 měsíců
Položka byla vyprodána...
 

Když potřebujete své dítě nakrmit na cestách, s tímto ohřívačem lahví můžete mléko ohřát kdykoli a kdekoli. Převařená voda zůstane v termosce horká až 6 hodin a láhve mohou být během 2 a půl minuty znovu zahřáty.

  • Ohřívá mléko na cestách
  • Ohřívá rychle
  • Ochranné víko nádobky
  • Ohřívá též dětské pokrmy  
Teplé dětské lahve za pouhé 2 a půl minuty

Ohřívač lahví zvládne ohřát 170 ml mléka za pouhé 2 a půl minuty*.

Víko pro snadné nalévání

Víko pro snadné nalévání je navrženo tak, aby na cestách nedošlo k žádnému rozlití. Je vybaveno jasně rozlišenými otevřenými a zavřenými pozicemi a je snadno omyvatelné.

Ochranné víko nádobky

Ochranné víko nádobky drží dětské láhve bezpečně uvnitř a zajišťuje tak rychlé a bezpečné ohřívání.

Referenční průvodce ohříváním

Na nádobce je referenční průvodce ohříváním, který uvádí dobu ohřívání pro všechny velikosti lahví Philips Avent, v závislosti na teplotě mléka.

Ohřeje více porcí

Horkou vodou z jedné předem naplněné termolahve (500 ml) lze ohřát několik lahví.

Kompatibilní s lahvemi a nádobami Philips Avent

Ohřívač lahví je plně kompatibilní se všemi lahvemi a nádobami Philips Avent*. Použijte ho pro pohodlný ohřev lahví a nádob na dětské pokrmy.

 
Ohřívání termolahví pro teplé mléko na cestách

Nepotřebuje napájení. Tento ohřívač lahví si můžete vzít kamkoliv sebou. Převařená voda zůstane v termosce horká až 6 hodin a může být použita pro ohřev několika lahví.

 
Snadné použití

Jednoduše vložte láhev do nádobky, otevřete nalévací víko předem naplněné termosky a nalijte horkou vodu do nádobky. Zašroubujte víko nádobky pro rychlý, snadný a bezpečný ohřev dětské láhve.

Philips-3880710513 cestovní ohřívač lahví      

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.