Sensidiane AR

Lokalizovaná nebo difúzní zarudnutí, viditelné a nevzhledné krevní cévy, propláchnutí nebo tepelné nepohodlí jsou některé z nepohodlných a viditelných příznaků, které trpí růžovka-náchylná kůže. Psycho-emocionální důsledky jsou významné, protože tyto kožní příznaky jsou často spojeny s negativními emocemi (špatná sebeovládání, ohromující emoce atd.).

Sensidiane AR je řada nejnovější generace vyvinutá laboratořemi společnosti NOREVA, která řídí reakci pokožky a zároveň snižuje výskyt zarudnutí. Díky inovativní struktuře a technologii řízení splachování poskytuje Sensidiane AR jedinečnou reakci na vyrovnání tónu pleti, skrytí nedokonalostí a snížení zčervenalosti. Zklidněná, pokožka obnovuje rovnoměrnou pleť.

 

Nejprodávanější

499
5001499500
Značky
Forma
Objem
Použiji na
Pro koho
   
 • sensidiane AR soin anti rougeurs Kód: 3401352000408
  Noreva Sensidiane AR koncentrovaná péče proti začervenání 30ml
  Na objednávku
  SNIŽUJE ZARUDNUTÍ - ZKLIDŇUJE - ZVLHČUJE 
  1. neurokosmetická péče proti zarudnutí 

  Emoce, změny teploty a vnější agrese mají tendenci měnit citlivou a reaktivní pleť. Sensidiane® Anti-Redness Care zabraňuje lokalizovanému nebo rozptýlenému zarudnutí v obličeji, a to působením přímo na faktor dilatace krevních cév. Díky irizující zelené perličce je zbytkové zarudnutí okamžitě neutralizováno a skryto. Okamžitě zklidněná pleť náchylná k zarudnutí obnoví svůj pružný, vyrovnaný a zářivý vzhled. Tento jemně vonící produkt má svěží a krémovou texturu, která přináší okamžitý komfort.

  POUŽITÍ:

  Aplikujte na očištěnou pleť ráno a / nebo večer.


  499 Kč
  Značka: Noreva, Francie

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.