Sebodiane DS

Některá kůže má zarudnutí a vločkování v mastných oblastech: na okraji pokožky hlavy, obočí, nasolabiálních záhybů, nozdry nebo brady.

První řada péče o pleť s patentovaným komplexem s dvojím účinkem, který ovládá mikroflóru pokožky a zlepšuje kvalitu mazu v mastných oblastech, je Sebodiane DS jedinečným řešením s různými složeními vhodnými pro všechny typy pleti a poskytuje pokožku, která vykazuje zarudnutí a vločkování tvář, tělo a pokožku hlavy) s rychlou úlevu, pohodlí a rovnoměrným tónem.

 

Nejprodávanější

325
4501325450
Značky
Forma
Objem
Použiji na
Pro koho

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • sebodiane micro emulsion seboregulatrice Kód: 3571940001091
  Dostupnost 3-4 dny

  PŮSOBÍ PROTI ŠUPINATÉ VLASOVÉ POKOŽCE - UKLIDŇUJE
  Vyvinutý pro nejcitlivější a podrážděnou pokožku se šupinami. Sebodiane® DS Sebum-Regulating Micro-Emulsion omezuje růst kvasinek, snižuje zánět a podporuje odstranění šupin. Díky svým uklidňujícím filmogenním činitelům je pokožka okamžitě zvlhčena, zklidněna a je obnoven hydrolipidní film. Výrobek s vysokou tolerancí s nemastnou strukturou, lze jej bezpečně používat u nejmenších dětí, dětí a dospělých osob.

  POUŽITÍ:

  Aplikujte ráno a / nebo večer na postižená místa.


  325 Kč
     
  Značka: Noreva, Francie
 • sebodiane serum lp seboregulateur Novinka Kód: 3571940001084
  Dostupnost 3-4 dny

  PŮSOBÍ PROTI ŠUPINATÉ VLASOVÉ POKOŽCE - UKLIDŇUJE
  Sérum Sebodiane® DS Sebum-Regulating Serum má speciálně vyvinutou formulaci pro podporu odstranění šupin, zmírnění svědění a regulaci tvorby kožního mazu a působí v srdci mazové žlázy. Vysoce koncentrované sérum, které umožňuje pomocí kapátka cílené a prodloužené působení v obtížně přístupných oblastech, jako jsou oblasti pokryté chlupy, vnější zvukové kanály a okraje vlasové pokožky.

  POUŽITÍ:

  Aplikujte Sebodiane DS sérum na noc po dobu 10 dní v případě závažných postižení. Pak třikrát týdně, dokud příznaky nezmizí.


  450 Kč
     
  Značka: Noreva, Francie

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.