SAINT-GERVAIS MONT BLANC

Od středověku pasou pastýři svá stáda kolem horkého pramene Saint-Gervais. Zvědavý notář Gontard nechal analyzovat vodu a objevil její přednosti: vysokou hladinu minerálů, schopných léčit různé patologie. V roce 1807 otevřel lázně Saint-Gervais. Lázně vytvořené Maître Gontardem byly okamžitým úspěchem. V roce 1815 lékařský inspektor Mattey vědecky dokázal vliv vody Saint-Gervais na kožní choroby. Také kodifikuje jejich použití v nápojích, koupeli a sprše a brzy v parních lázních.
V roce 2012 byla termální voda, kterou nyní uznala Francouzská akademie medicíny, použita k vytvoření kompletního sortimentu kosmetického ošetření. O čtyři roky později koupila společnost SAINT-GERVAIS MONT BLANC společnost L'Oréal a cílem je zvednout povědomí o této značce.

Termální voda Saint-Gervais je až třicetkrát bohatší na minerály než běžná minerální voda. Obsahuje zejména síru, sodík, vápník, draslík, mangan a bór. Je tedy vybavena protizánětlivými, hojivými, opravnými a uklidňujícími vlastnostmi.Pomáhá také obnovit bariérovou funkci pokožky. Díky vysokému obsahu minerálů působí na citlivou a atopii náchylnou pokožku celé rodiny s dokonalou afinitou.

Tato termální voda se používá v dermatologii, zejména u pacientů trpících ekzémy, psoriázou nebo jizvami po akné. Vykazuje také prospěšné vlastnosti pro ošetření velkých jizev a těžkých popálenin. Termální lázně Saint-Gervais byly prvními, které ošetřovaly těžké oběti popálenin v 50. letech. Dnes je předním centrem balneoterapie pro léčbu těchto patologií.

Nejprodávanější

saint gervais termální voda 250ml
 
245 Kč
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
saint gervais termální voda 250ml
245 Kč

Termální voda Saint-Gervais Mont Blanc je voda, která opravuje, zklidňuje a zvlhčuje křehkou až atopickou pokožku.

Kód: 3600550977592
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1500 Kč
Vyberte si dárek
Vyberte si dárek
k objednávce nad 650 Kč
Poradíme při výběru
Poradíme při výběru
denně po telefonu i e-mailu
Zítra u vás
Zítra u vás
při objednání do 10:00