SAINT-GERVAIS MONT BLANC

Od středověku pasou pastýři svá stáda kolem horkého pramene Saint-Gervais. Zvědavý notář Gontard nechal analyzovat vodu a objevil její přednosti: vysokou hladinu minerálů, schopných léčit různé patologie. V roce 1807 otevřel lázně Saint-Gervais. Lázně vytvořené Maître Gontardem byly okamžitým úspěchem. V roce 1815 lékařský inspektor Mattey vědecky dokázal vliv vody Saint-Gervais na kožní choroby. Také kodifikuje jejich použití v nápojích, koupeli a sprše a brzy v parních lázních.
V roce 2012 byla termální voda, kterou nyní uznala Francouzská akademie medicíny, použita k vytvoření kompletního sortimentu kosmetického ošetření. O čtyři roky později koupila společnost SAINT-GERVAIS MONT BLANC společnost L'Oréal a cílem je zvednout povědomí o této značce.

Termální voda Saint-Gervais je až třicetkrát bohatší na minerály než běžná minerální voda. Obsahuje zejména síru, sodík, vápník, draslík, mangan a bór. Je tedy vybavena protizánětlivými, hojivými, opravnými a uklidňujícími vlastnostmi.Pomáhá také obnovit bariérovou funkci pokožky. Díky vysokému obsahu minerálů působí na citlivou a atopii náchylnou pokožku celé rodiny s dokonalou afinitou.

Tato termální voda se používá v dermatologii, zejména u pacientů trpících ekzémy, psoriázou nebo jizvami po akné. Vykazuje také prospěšné vlastnosti pro ošetření velkých jizev a těžkých popálenin. Termální lázně Saint-Gervais byly prvními, které ošetřovaly těžké oběti popálenin v 50. letech. Dnes je předním centrem balneoterapie pro léčbu těchto patologií.

 

saint-gervais-mont-blanc logo

 

Nejprodávanější

245
2461245246
Značky
Forma
Objem
Použiji na
Pro koho
   
 • saint gervais termální voda 250ml Kód: 3600550977592
  SAINT-GERVAIS MONT BLANC termální voda 250 ml
  Skladem (4 ks)

  Termální voda Saint-Gervais Mont Blanc je voda, která opravuje, zklidňuje a zvlhčuje křehkou až atopickou pokožku. Nabízí několik výhod:

  - lze použít jako podklad pro make-up, hydratuje pokožku,

  - na konci dne zdokonalí odstraňování make-upu,

  - několikrát denně pro zvlhčení a regeneraci pokožky.

  - zklidní svědění způsobené suchou pokožkou a pocit tepla způsobeného sluncem.

  Vhodné pro citlivou pokožku. Hypoalergenní

  POUŽITÍ:

  Nanášejte z dostatečné vzdálenosti přímo na pleť nebo postiženou pokožku. Pro dosažení optimálního účinku nestírejte ani nevysušujte tampóny. Používejte podle potřeby i několikrát denně.


  245 Kč
     
  Značka: SAINT-GERVAIS MONT BLANC, Francie Záruka: 12 měsíců od otevření

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem