Roger & Gallet

Styl podpisu ROGER & GALLET je „avante-garde tradice“. ROGER & GALLET díky svým inovativním, luxusním výrobkům vytvořili jedinečný a výjimečný svět vůní, kosmetických výrobků a vůní. V roce 1879 představila firma ROGER & GALLET první kulaté mýdlo, které umožnilo lepší uchopení a zůstalo parfémováno v celém svém objemu. Mýdla jsou stále v originálním balení a jsou vyráběna pomocí tajného tradičního receptu. Mýdlo je vyrobeno z přírodních surovin. Příroda je jádrem každého výrobku s až 95% přírodními ingrediencemi.

Historie francouzské značky Roger & Gallet sahá až do 18. století, kdy Jean-Marie Farina vytvořil legendární kolínskou vodu Eau de Cologne Extra Vielle. Další zajímavostí je, že tato společnost jako první na světě začala vyrábět kulatá tuhá mýdla. Dnes Roger & Gallet dodává na trh kvalitní vysoce přírodní kosmetiku a luxusní parfémy. 
Roger & Gallet zaměstnává přední odborníky na takzvanou aromachologii – tedy vědní obor zabývající se vlivem vůní na lidské chování. Produkty obsahují přírodní éterické oleje získávané ze vzácných druhů rostlin. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž jejich elegantní a výrazné obaly, silně evokující éru Art Deco. 
Přípravky Roger & Gallet procházejí dermatologickými testy a mohou je používat i osoby s citlivou pokožkou. Ve složení drtivé většině z nich nenaleznete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva. Toaletní vody jsou zpravidla inspirované světovými zahradami – například v případě Bois d'Orange se jedná o skvostné zahrady u palácového komplexu Alhambra. 

Již více než 150 let vyvíjí Roger&Gallet nadčasové výrobky se zvláštním důrazem na detail a dokonalost. Firma je oficiálním dodavatelem výrobků do nesčetných královských dvorů. Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1500 Kč
Vyberte si dárek
Vyberte si dárek
k objednávce nad 650 Kč
Poradíme při výběru
Poradíme při výběru
denně po telefonu i e-mailu
Zítra u vás
Zítra u vás
při objednání do 10:00