Noveane Premium

Vrásky, ztráta záření, pevnost a hustota a suchá kůže jsou nevyhnutelnými důsledky procházejících let. Tyto známky stárnutí jsou způsobeny zejména pomalejším metabolismem buněk kůže a menším počtem základních složek v kůži (kolagenová vlákna, základní látka, kyselina hyaluronová atd.).

Noveane Premium je specifický sortiment určený k zesílení a vyvažování zralé pokožky. Díky technologii Fibrolastyl 3D a Regenol DNA pomáhá Noveane Premium opravovat známky stárnutí a zabraňuje tomu, aby se zhoršily, a zároveň kompenzovaly ztrátu základních složek pokožky.

 

Nejprodávanější

1300
1301113001301
Značky
Forma
Objem
Použiji na
Pro koho

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Noveane creme jour multi corrections.35338 Novinka Kód: 3571940000605
  Dostupnost 3-4 dny
  REMODELUJE OBLIČEJOVÉ KONTURY – ZPEVŇUJE - ZVLHČUJE 
  První trojrozměrné ošetření proti stárnutí.  
  Denní krém Noveane Premium Day Cream působí v srdci pokožky, aby vyhlazoval a vyplňoval vrásky, obnovoval kontury obličeje, rozjasňoval pleť a dodával pleti pružnost a elasticitu díky kombinaci exkluzivních a synergických účinných látek proti vráskám. 

  Denní krém Noveane Premium Day Cream je obohacený o SkinProtect, což je silný antioxidační štít, neutralizuje faktory, které urychlují stárnutí pleti. Pleť je den ode dne plnější, funkce jsou viditelně vylepšeny a tvář vypadá mladší.

  POUŽITÍ:
  Aplikujte ráno na celou předem vyčištěnou tvář, samostatně nebo po sérii Noveane Premium.
   

  1 300 Kč
     
  Značka: Noreva, Francie
 • Noveane creme nuit multi corrections.78308 Novinka Kód: 3571940000612
  Dostupnost 3-4 dny
  REMODELUJE OBLIČEJOVÉ KONTURY – ZPEVŇUJE - ZVLHČUJE 
  První trojrozměrné ošetření proti stárnutí. 
  Noční krém Noveane Premium Night Cream využívá jímavost pleti během spánku a proniká hluboko do pokožky a noc co noc obnovuje kontury a stavbu obličeje díky jedinečnému komplexu aktivních přísad proti stárnutí a proti vráskám.
  Pleť je po probuzení hladká, obnovená a zářící. Jeho struktura obohacená jojobovým olejem a bambuckým máslem se rychle vstřebává a poskytuje trvalý komfort pro zralou a citlivou pleť.
   
  POUŽITÍ:
  Aplikujte na noc na předem očištěnou pleť.
   

  1 300 Kč
     
  Značka: Noreva, Francie

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.