Noreva ECZEANE

Atopická dermatitida je zánětlivé kožní onemocnění charakterizované extrémní suchostí kůže a červenými skvrnami často pokrytými malými puchýřky, které způsobují intenzivní svědění. Benigní a neinfekční atopická dermatitida je chronické onemocnění, které vede k vzplanutí ekzému: tyto akutní fáze mají významný dopad na kvalitu života a často vedou k nespavosti. Časem se atopie může projevit i dalšími alergiemi, jako je astma, rýma a alergický zánět spojivek. Tento stav může vést ke komplikacím, jako jsou sekundární bakteriální nebo virové (herpes) infekce.

Eczeane: První UHT produkt péče o pokožku určený pro velmi suchou až atopickou pokožku se silným svěděním

Protože zdraví pokožky je nezbytné pro každou fázi života, laboratoře NOREVA vyvinuly Eczeane UHT Anti-Itching Relipidant Balm, první dermokosmetický produkt nové generace s 0 % konzervačních látek, 3 denní účinek proti recidivě, 48 hodin proti svědění, určený na velmi suchou pokožku s atopickým ekzémem a svěděním, poskytuje každodenní pohodlí, ochranu a pohodu již od první aplikace.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
noreva eczeane balzám 400ml+plyšák
765 Kč

Noreva Eczeane protisvědivý hydratační balzám 48H je první dermokosmetická péče nové generace s 0% konzervační látkou, 3 denním antirecidivujícím účinkem, s účinkem proti poškrábání 48 hodin.

Kód: 3571940003774
noreva eczeane soft sprchový gel 1000ml
499 Kč

ECZEANE® jemný tekutý ultra-hydratační gel byl speciálně vyvinut pro velmi suchou pokožku nebo se sklonem k atopické pokožce. 

 

Kód: 3571940002777
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1500 Kč
Vyberte si dárek
Vyberte si dárek
k objednávce nad 650 Kč
Poradíme při výběru
Poradíme při výběru
denně po telefonu i e-mailu
Zítra u vás
Zítra u vás
při objednání do 10:00