BEBA Comfort 3 HM-O 800 g

Neohodnoceno
 

BEBA COMFORT 3 HM-O, je instantní počáteční mléčná kojenecká výživa s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri. Pro kojence od ukončeného 12.měsíce věku do 18.měsíce věku.

Dostupnost Dostupnost 24 hodin
Můžeme doručit do
1.10.2020
365 Kč
Kód produktu 7613035804920
Kategorie Kojenecká mléka
Položka byla vyprodána...
 
Pokračovací kojenecká výživa od ukončeného 12. měsíce - prémiová výživa od Nestlé, vyvinutá na základě 60 let výzkumu mateřského mléka.
Unikátní receptura díky kombinaci složek:
OPTIPRO unikátní proces na získání speciální směsi bílkoviny podle vzoru mateřského mléka
Probiotické bakterie L. reuteri
Prebiotická směs GOS / FOS
Vitaminy A, C, D a minerální látky železo a zinek, které se podílejí na normálním fungování imunitního systému2
Kyselina alfa-linolenová, která přispívá k normálnímu vývoji mozgu.
Nestlé jako první výrobce kojenecké výživy přichází na trh s evoluční kojeneckou výživou, podpořenou 60 lety výzkumu mateřského mléka.
Jejím základem je speciální směs té nejlepší bílkoviny od Nestlé, vyrobené podle vzoru mateřského mléka a přesně vyhovujícím nutričním potřebám dítěte. Kromě toho obsahuje probiotické bakterie L. reuteri, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce a díky svým účinkům přispívají ke snížení průměrné doby pláče vašeho miminka. Na podporu imunity jsme přidali vitamíny A, C a D a minerální látky jako železo a zinok2 a pro normální vývoj mozku kys. alfa-linolénovú.3 1 Szajewska H. et all, Journal of Pediatrics. Sept 14, 201. 2., 3 ve shodě s legislativou.
VÝHODY NOVÉHO BALENÍ: Plechovka je dobře chráněna před vzduchem a vlhkostí. Odměrka je uložena v odděleném prostoru plechovky, a tím je zajištěno hygienické řešení. Díky průhlednému víčku můžete ihned vidět, kolik prášku zůstává v plechovce. Kromě toho je plechovka 100% recyklovatelná. Starou plechovku můžete použít dále, například jak dózu v kuchyni.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Roku 1867 Henri Nestlé, představil světu 1. náhradní výživu - Farina Lactée. Mateřské mléko je pro dítě tou nejlepší stravou. Jeho výzkumem se zabýváme již 60 let! Jsme experti na bílkovinu - máme patentovaný proces OPTIPRO k získání směsi bílkovin podle vzoru mateřského mléka. Věříme, že každý problém má své řešení. Proto máme speciální výživu pro kojence s trávicími obtížemi, zda alergiemi v rodině.
Jak to všechno začalo? V 19. století panovala v Evropě vysoká dětská úmrtnost, která byla částečně způsobena nedostatkem správné výživy pro děti. Henri Nestlé, německý chemik, v té době ztratil sourozence, a to ho vybudilo k tomu, aby přišel s alternativou pro matky, které nemohly kojit. Jednalo se o revoluční průlom ve snižování dětské úmrtnosti.
Během jednoho roku se jeho první kojenecká výživa - Farina Lactée, rozšířila po celé Evropě. To byl začátek vývoje společnosti Nestlé, prvního výrobce kojenecké výživy na světě.
Dnes má Nestlé Research Center v Luasanne ve Švýcarsku více než 300 výzkumných pracovníků a je největším výzkumným centrum pro výživu.
NÁVOD K PŘÍPRAVĚ
Před přípravou kojenecké výživy si důkladně umyjte ruce. Lahvičku, uzávěr a dudlík důkladně omyjte a vyvařte 5 minut.
Pitnou vodu převařujte pět minut, nechte vychladnout.
Polovinu převařené vody (viz tabulka), vychlazené asi na 40 ° C, vlijte do nádoby. Teplota vody nad 45 ° C bakterie mléčného kvašení ničí!
Přiloženou odměrkou odeberte prášek (viz tabulka) a vsypte do nádoby. Prášek v odměrce musí být vždy zarovnán! Důkladně protřepejte. Doplňte nádobu převařenou vodou do požadovaného množství (viz tabulka) a ještě jednou dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil. Ověřte vyhovující teplotu připravené výživy. Neuchovávat nedojedené porce.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.