FRECHE FREUNDE

Všechno to začalo zakládajícími rodiči Natachou a Alexem Neumannovými. Jako rodiče tří dětí žijících v Berlíně a jako tety a strýcové celé řady neteří a synovců vědí, že rodiče chtějí pro své ratolesti jen to nejlepší – zejména pokud jde o výživu. To, že čerstvé ovoce a zelenina ke zdravému jídelníčku patří, je jim samozřejmě jasné! 

Rychle si však uvědomili, že není tak snadné najít dětské svačiny, které by nebyly příliš sladké a plné nevýslovných přísad. Svačiny pro děti se spoustou ovoce a zeleniny A taky zábava? Tehdy to bylo nemyslitelné. Pro Natachu a Alexe to byl startovací signál k tomu, aby se pustili do tohoto ovocně-zeleninového dobrodružství! 

Po letech v potravinářském průmyslu a pozicích na manažerské úrovni pro mezinárodní společnosti se mladí rodiče rozhodli pro tradiční kariérní žebříček ve velké korporaci a místo toho si šli za svým snem a v roce 2010 založili vlastní společnost, která měla smysl: zrození německé značky Freche Freunde. 

Cílem společnosti Freche Freunde je přinést pozitivní změnu ve stravování budoucích generací. Proto jsou jejich BIO svačinky pro děti vyráběny a baleny tak, aby byly vždy k dispozici na cestách a nemuseli jste sáhnout pro nějaké nezdravé sladkosti se zbytečnými přísadami. Samozřejmě je nejlepší, když si děti pochutnávají na čerstvém ovoci a zelenině. Výrobky Freche Freunde však nejsou jejich náhradou nebo dokonce alternativou. Jsou navrženy do takových těch rušných dnů, kdy potřebujete rychle a honem nabídnout dětem zdravou svačinu a není čas na krájení jablíčka. Zkrátka se vyplatí mít Freche Freunde vždy po ruce, ať už jdete do města na procházku nebo jedete na výlet.

 

Nejprodávanější

FRECHE FREUNDE BIO Tyčinka ovocná Banán a třešeň 12 m, 23 g
 
109 Kč
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
FRECHE FREUNDE BIO Tyčinka ovocná Banán, hroznové víno a černý jeřáb 23 g, 12m+
109 Kč

Obilninové tyčinky s ovocem v bio kvalitě vhodné pro děti od ukončeného 12.měsíce.

Kód: 4260249144316
FRECHE FREUNDE BIO Tyčinka ovocná Banán a třešeň 12 m, 23 g
109 Kč

Obilninové tyčinky s ovocem v bio kvalitě vhodné pro děti od ukončeného 12.měsíce.

Kód: 4260249146969
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednání nad 1500 Kč
Vyberte si dárek
Vyberte si dárek
k objednávce nad 650 Kč
Poradíme při výběru
Poradíme při výběru
denně po telefonu i e-mailu
Zítra u vás
Zítra u vás
při objednání do 10:00