Exfoliac

Během dospívání se kůže stane lesklou a zahušťuje, zatímco nedokonalosti se objevují v různé míře. Během tohoto období zpochybňování a zranitelnosti, kdy sebevyjectví a sebeobrana hrají důležitou roli v každodenních vztazích, tyto změny na kůži často negativně ovlivňují teenagery.

Specializované na pokožku s nedokonalostmi, dermatologické laboratoře společnosti NOREVA vynalezly Exfoliac, první komplexní odrazový systém určený pro dospívající mládež, který kombinuje vysoký výkon, optimální toleranci a výjimečné matifikační vlastnosti díky technologiím Micro-sponge a Pure Color HD, zatímco nabízí příjemné textury.

 

Nejprodávanější

345
3461345346
Značky
Forma
Objem
Použiji na
Pro koho
   
 • Exfoliac global 6 Kód: 3401341249344
  Noreva Exfoliac Global 6 korekční a opravná péče o problematickou pleť 30ml
  Skladem (3 ks)
  EXFOLIUJE - ZVLHČUJE - ZKLIDŇUJE - MATIFIKUJE - VYHLAZUJE – PŮSOBÍ proti vzniku tmavých skvrn 
  1. komplexní péče o pleť s anti-rebound účinkem (účinek proti návratu zánětlivých oblastí) 

  Ošetření péče o pleť nové generace Exfoliac® Global 6 přináší 6 účinků v jediném kroku: Exfoliuje povrch pleti pro hladší texturu / Zabraňuje bakteriálnímu růstu / Zklidňuje oblasti zánětu / Reguluje sekreci kožního mazu pro okamžitý matifikační účinek / Omezuje zjizvení / Podporuje odstraňování černých teček a skvrn.

  POUŽITÍ:

  Očistěte pleť Exfoliac pěnivým gelem, opláchntěte a osušte a aplikujte Exfoliac Global 6 ráno a/nebo večer.


  345 Kč
     
  Značka: Noreva, Francie Záruka: 12/2022

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.