Důležité - Platby u Zásilkovny a dopravců v době vyhlášení nouze

Vážení a milí zákazníci,

vzhledem k nastalé situaci v ČR, se prozatím mění způsob platby v hotovosti na výdejních místech Zásilkovny a to z hotovosti na platbu POUZE kartou a to s okamžitou platností. Tuto zprávu jsme od Zásilkovny obdrželi v sobotu 14.3.2020 ve večerních hodinách.

Doporučujeme proto, platbu on-line přes ThePay nebo GoPay, či platbu klasickým převodem na náš účet.

Zpráva od Zásilkovny:

"Myslíme na bezpečí našich zákazníků, proto jsme se rozhodli s okamžitou účinností od 14. března přijímat na našich výdejních místech v České a Slovenské republice pouze bezkontaktní platby, tj. platby kartou. K tomuto kroku jsme přistoupili jako většina E-commerce projektů a vede nás k tomu zajištění bezpečnosti vašich zákazníků a našich zaměstnanců a partnerů. Zároveň intenzivně pracujeme na urychlení výdeje, aby kontakt osob byl eliminován na minimum. Zákazníci budou o daném procesu informováni prostřednictvím SMS ve chvíli, kdy bude jejich zásilka připravena na výdejním místě."

https://blog.zasilkovna.cz/aktualni-informace-pro-vydejni-mista/

https://www.ppl.cz/

https://www.dpd.com/cz

https://www.ceskaposta.cz/o-ceske-poste/aktuality

Na doporučení dopravců AKTIVNĚ vyzýváme Vás, naše milé zákazníky, aby jste platby prováděli on-line platby u všech dopravců při dokončování objednávky. Vyhnete se tak možnému neakceptování hotovosti ze stany dopravce.

Situace se mění velmi rychle a informace dostáváme průběžně. Proto i tento článek aktualizujeme průběžně.

Omlouváme se za dočasné způsobené komplikace. Děláme vše pro to, aby jste, naši zákazníci, měli co nejvíce informací a komfort při dodání objednávky.

Tým INVE-Beauty

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.